Rozmiar

Kolor dominujący

Marka

Stan odzieży

Wybierz sklep

Moda dla stylowych kobiet

TekStylowo.pl to Twój nowy vintage shop online i prosta odpowiedź na odwiecznie pytanie wszystkich kobiet – gdzie kupić odzież damską? W naszym asortymencie znajdziesz ubrania na każdą okazję – od tych najbardziej codziennych, poprzez odzież sportową aż po weselne sukienki czy unikatowe kreacje wieczorowe. A wszystko to w pełnej rozmiarówce – od XXS do XXL! Dlaczego markowe ubrania są drogie? W TekStylowo łamiemy wszelkie stereotypy. Oryginalny Calvin Klein, DKNY, Versace – tylko tu znajdziesz wielkie marki, za niewielkie pieniądze! 

Ubrania na różne pory roku 

Dzięki zakupom w TekStylowo już nigdy nie spędzisz godzin nad rozmyślaniem jak ubrać się zimą, wiosną czy latem. Nasz second hand z markową odzieżą to miejsce pełne inspiracji na różne pory roku. Ciepła kurtka, stylowy, wełniany płaszcz czy kultowy już trench Burberry – kupisz u nas zarówno ubrania z popularnych sklepów, jak i te sygnowane logo największych domów mody. 

Ekologiczna moda właśnie dla Ciebie!

Pamiętaj, że wybierając ubrania z drugiej ręki, podejmujesz świadomą i proekologiczną decyzję konsumencką. Zakupy w lumpeksie to nie tylko okazja do odświeżenia Twojej garderoby za niewielkie pieniądze, ale możliwość wykorzystania tych ubrań, które ktoś już kiedyś uznał za niepotrzebne. W TekStylowo nie tylko trzymamy kciuki za zdrowie naszej planety, ale aktywnie i prężnie “robimy w recykling i upcykling”, troszcząc się o jej przyszłość.