Drugie życie ubrań, co opłaca się kupować w Second Hand

Drugie życie ubrań, co opłaca się kupować w Second Hand

Jaka jest cena taniej i łatwo dostępnej mody? W popularnych sieciówkach za fantazyjne outfity może i zapłacimy niewiele, ale jakość ubrań pozostawia wiele do życzenia. Nie lepiej jest w sklepach do niedawna uważanych za dostawców lepszej jakości. W parze z wysoką ceną często nie idzie trwałość sprzedawanego towaru. Z kolei marki faktycznie luksusowe windują ceny tak, że są one niedostępne dla zwykłego śmiertelnika. Naturalne materiały typu wełna czy len? Tu także trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni. Warto zwrócić uwagę na sposób pozyskiwania tych surowców. Często bowiem okazuje się, że jest bardzo szkodliwy dla środowiska. Lekarstwem zarówno dla portfeli, jak i dla planety mogą być zakupy w second hand.

Potrzebujesz ubranek dla dziecka, które z tych obecnych tak szybko wyrasta? Szukasz ciekawych i niepowtarzalnych ubrań z lat 80 i 90 , które szturmem podbijają instagram, a może swoje zakupy opierasz na zasadach zero waste ?

O tym jak sklepy z odzieżą używana  podbiją nasze serca i portfele oraz co oferuje secondhand on-line Tekstylowo , można przeczytać na portalu Interia.pl :  “Drugie życie ubrań, czyli co opłaca się kupować w second handach?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *