Nowe sklepy TekStylowo w Ostrowcu Świętokrzyskim i Nowym Sączu

Nowe sklepy TekStylowo w Ostrowcu Świętokrzyskim i Nowym Sączu

W piątek 4 września został otwarty nowy sklep z używaną odzieżą sieci TekStylowo. Mieści się przy ulicy Osiedle Stawki 44 w Ostrowcu Świętokrzyskim, zastąpił sklep przy ulicy Radwana. Już pierwszego dnia lokal cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, rano przed wejściem ustawiła się kolejka

Ostrowieckie TekStylowo ma nie tylko nową lokalizację, ale i design, zgodny ze standardami przyjętymi dla całej sieci ponad 120 sklepów w całej Polsce. Duża powierzchnia użytkowa, atrakcyjna lokalizacja, przejrzysty podział na działy i każda sztuka odzieży na firmowym wieszaku, indywidualnie wyceniona, to oznaki wprowadzanych zmian, mających na celu poprawę komfortu zakupów dla klientów.

W sklepach TekStylowo można znacznie taniej niż w tradycyjnych sklepach ubrać całą rodzinę w odzież dobrej jakości i oryginalną, jednocześnie dając odzieży „drugie życie” i dbając w ten sposób o środowisko. To coraz popularniejsza idea. Świadczy o tym fakt, że każdego dnia sklepy second hand tej sieci zakupy robi ponad 30 tysięcy osób.

Ważnym atutem jest polityka cenowa. Jak wygląda system sprzedaży?

Piątek – nowy towar

Sobota – 90% ceny na metce
Poniedziałek – 75% ceny na metce
Wtorek – 60% ceny na metce
Środa – 45% ceny na metce
Czwartek – Wyprzedaż 4 złote za sztukę

Wszystkie sklepy TekStylowo czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *