Podsumowanie plebiscytu Max Models i Tekstylowo

Podsumowanie plebiscytu Max Models i Tekstylowo

Wspólnie z popularnym portalem prezentującym portfolia modelek, fotografów i stylistów – Max Models zorganizowaliśmy plebiscyt na “Modowe zdjęcie lata”. Zobaczcie, jakie zdjęcie najbardziej  urzekło zespół TekStylowo!

Kilka słów o plebiscycie

Fotografie przesyłane do plebiscytu miały zarówno oddawać nastrój gorących, letnich dni, jak i wyjątkowość stylu vintage (to było zadanie wskazane przez nas , jako partnera konkursu). Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń redakcja wybrała 12 letnich fotografii ( zdjęcia wszystkich finalistów), na które głosowały osoby odwiedzające serwis MaxModels. Pierwsza pula nagród trafiła do modelki znajdującej się na zdjęciu wybranym przez czytelników portalu oraz do fotografa, który wykonał to zdjęcie.

Jako TekStylowo przyznaliśmy nagrodę specjalną dla fotografii, która przedstawiała oryginalną, letnią stylizację, inspirowaną stylem vintage, który charakteryzuje się wykorzystaniem ubrań z drugiej ręki czy z poprzednich dekad. Nagrodę otrzymała zarówno modelka, której wizerunek znajdował się na zdjęciu, jak i fotograf, który je wykonał.  Warto dodać, że jako TekStylowo włączyliśmy się w tę akcję, chcąc zwrócić uwagę na problem kupowania zbyt dużej ilości niepotrzebnej odzieży i niedoceniania rzeczy, które mamy w naszych szafach.

A zwycięzcą jest…

Największe wrażenie na osobach odwiedzających serwis Max Models zrobiła fotografia pana Jana, do której pozowała Aleksandra.

Z kolei my przyznaliśmy nagrodę specjalną modelce Magdalenie, która pozowała do zdjęcia autorstwa Agnieszki. Magda założyła fantazyjny naszyjnik oraz żakiet w pepitkę – te elementy swoją oryginalnością i nawiązaniem do stylu vintage urzekły nasz zespół. Pepitka to jeden z najbardziej charakterystycznych wzorów w historii mody. W wersji klasycznej występuje jako nieco ekstrawagancka czarno-biała kratka. Pepitkę można nosić jako główny element stylizacji, ale dzięki swojej wyrazistości dobrze sprawdza się również jako ciekawy dodatek.

tekstylowo

Serdecznie gratulujemy autorom i współtwórcom wszystkich prac!

Bardzo dziękujemy również wszystkim głosującym za zaangażowanie i oddane głosy 🙂

wyniki plebiscytu dostępne są tutaj: Wyniki plebiscytu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *