Modowe Boxy – a to dopiero niespodzianka!

Modowe Boxy – a to dopiero niespodzianka!

Lumpeksów w Internecie jest tyle, ile ludzi wpadło na pomysł sprzedaży odzieży używanej. Warto szukać takich lumpeksów, które wyróżniają się na swój sposób. Niebanalne opakowanie, ciekawa oferta, czy sezonowe kolekcje. W TekStylowo.pl mamy dla Ciebie modowe boxy, to nas wyróżnia i jednocześnie możemy sprawić Ci miłą niespodziankę. Dzisiaj uchylimy Ci rąbka tajemnicy i poznasz modowe boxy od podszewki, a także przekonasz się, że warto je kupić.

Modowe boxy w lumpeksie?

Pomysł kiełkował, aż wykiełkował do modowych boxów. Chcieliśmy stworzyć coś, co nie będzie sprawiało tylko chwilowej uciechy, jakim jest zakup ciuchów. Większość z nas zna to uczucie ekscytacji, kiedy czeka na jakąś niespodziankę. Ty też je znasz prawda? Taki właśnie był nasz cel, chwilową przyjemność z zakupów przeobrazić w oczekiwanie pełne ciekawości, co znajdzie się w paczce. To tak, jakby zrobić święta lub urodziny przez cały rok. Paczki niespodzianki można spotkać w różnych branżach np. z kosmetykami, gadżetami, czy elektroniką. Nie znaleźliśmy jednak żadnego lumpeksu, który oferowałby taki sposób zakupu ubrań. Właśnie może dlatego nasze modowe boksy cieszą się uznaniem naszych klientek i klientów. Ty możesz być jedną z nich, możesz sprawić sobie ubraniową niespodziankę. Co znajdziesz w modowym boxie? Możemy Ci zdradzić, że będą to ciuchy. Reszta nie byłaby już przecież niespodzianką.

Jak kupować paczki niespodzianki?

Zakupy są bardzo proste. Sama wybierasz spośród dostępnych kategorii, co chciałbyś otrzymać. Kurtki, spodnie, swetry, tekstylia, czy odzież męską i dziecięcą. Jeśli już zdecydujesz, na jaki asortyment pragniesz oczekiwać z ekscytacją to wystarczy, że wybierzesz rozmiar, który Cię interesuje. Nasz rozmiarówka jest spora także każda figura znajdzie u nas dla siebie odzienie. Od rozmiaru xs do 3XL. Tutaj musimy zwrócić Twoją uwagę, że każdy producent może nieznacznie różnić się centymetrami dla tego samego rozmiaru odzieży. Jednak nie jest to nadzwyczajne zjawisko, bo od dekad wiemy doskonale i my i Ty, że rozmiar rozmiarowi nie jest równy, jeśli chodzi o różnorodność producentów. Wybrałaś kategorię, rozmiar i co teraz? Teraz wystarczy złożyć zamówienie, cieszyć się z darmowej dostawy i z podekscytowaniem czekać na modowy box od TekStylowo. To jednak nie koniec! Druga niespodzianka przyjdzie do Ciebie po otrzymaniu zamówienia na maila. Zdradzimy tylko, że jest stolicą Maroko.

Jak przygotowujemy modowe boxy dla Ciebie?

Każda sztuka odzieży jest przez nas selekcjonowana ręcznie i segregowana.  Następnie zabieramy się za przygotowywanie modowych boxów. Czyli układamy, przekładamy, ponownie sprawdzamy. Rozdzielamy ubrania rozmiarami i kategoriami. A co najważniejsze ubrania selekcjonujemy sezonami. Czyli modowy box, jaki do Ciebie trafi będzie zawierał ubrania adekwatne do danej pory roku. Jeśli zamówisz box w sezonie jesień/zima, takie ubrania otrzymasz. W sezonie wiosna/lato również ubrania dla Tego sezonu. Oczywiście, że łatwiej byłoby po prostu wrzucić wszystko do worka i sprzedać, ale czy to byłaby dla Ciebie miła niespodzianka, czy raczej zakup kota w worku? Właśnie dlatego dbamy o każdą rzecz w naszym lumpeksie i o to w jakim stanie trafi do Ciebie. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i miłym zaskoczeniu przy rozpakowywaniu paczki.

5 kg ile to ubrań w modowym boxie?

Zależnie od typu ubrania (skóry, spodnie, kurtki zimowe itp.) i obecnego sezonu, ilość otrzymanych rzeczy może się różnić i nie jest to stała ilość ubrań. Jednak przy każdej aukcji znajdziesz informację ile sztuk danego ubrania możesz spodziewać się w modowym boxie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *