Pabianice – zapraszamy na zakupy !

Pabianice – zapraszamy na zakupy !

W piątek 12 marca został otwarty kolejny już sklep z używaną odzieżą sieci TekStylowo. Od początku roku to już 6 nowa lokalizacja na mapie naszych sklepów . Najlepszych secondhand w Pabianicach  mieści się przy ulicy Traugutta 4c, Już pierwszego dnia lokal cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, rano przed wejściem ustawiła się kolejka

Sklepy TekStylowo mają nowoczesny  design, zgodny ze standardami przyjętymi dla całej sieci. Wszystkie nowo otwarte sklepy mają już nowy wystrój. Sukcesywnie zmieniamy także wystrój w  już istniejących salonach.  Duża powierzchnia użytkowa, atrakcyjna lokalizacja, przejrzysty podział na działy i każda sztuka odzieży na firmowym wieszaku, indywidualnie wyceniona to tylko niektóre elementy  które znacznie poprawiają komfort zakupów.

 

W TekStylowo znajdziesz odzież dobrej jakości i wyjątkowe ubrania w każdym stylu.znanych marek, Drugie życie odzieży, realizowana poprzez zakupy w secondhand to coraz popularniejsza idea. Świadczy o tym fakt, że każdego dnia sklepy second hand naszej sieci zakupy robi ponad 30 tysięcy osób.

Jak wygląda system sprzedaży w TekStylowo?

Piątek – dostawa nowy towaru
Sobota – obniżka -10%
Poniedziałek – obniżka -25%
Wtorek – obniżka -40%
Środa – obniżka -55%
Czwartek – Wyprzedaż 4 złote za sztukę

*TekStylowo Żywiec (dostawa nowego towaru w czwartek, wyprzedaż w środę)

Wszystkie sklepy TekStylowo czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *