Mszana Dolna i Opole zapraszamy na zakupy do Tekstylowo!

Mszana Dolna i Opole zapraszamy na zakupy do Tekstylowo!

Każdego dnia sklepy TekStylowo odwiedza ponad 30 000 klientów, to największa sieć sklepów z odzieżą używana w Polsce.  Teraz modne i tanie zakupy są dostępne dla mieszkańców Mszany dolnej i Opola.

Każdy nowy punkt budzi ogromne zainteresowanie klientów bo moda na zakupy w secondhandach nie traci na atrakcyjności.  Kilkanaście lat temu zakupy w lumpeksie nie były powodem do dumy. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej, nawet osoby znane z pierwszych stron gazet przyznają że chętnie zaglądają do “takich sklepów”.

Przez ostatnią dekadę wiele się zmieniło, dzisiejsze secondhandy w niczym nie przypominają, tych pamiętanych z lat 90-tych.  Ogromna powierzchnia, nowoczesny wygląd starannie wyselekcjonowana odzież, indywidualnie wyceniona, rozwieszona na wieszakach, często poukładana kolorami to wyróżnia sklepy Tekstylowo.

Nowy sklep w Mszanie Dolnej mieści się  na ulicy Krakowskiej 15, już od pierwszego dnia cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Sklep w Opolu zmienił  dotychczasową lokalizację, obecnie jest zlokalizowany  na ulicy Ozimskiej 72.  Stali klienci już od 8:00 czekali na otwarcie sklepu.

Cykl sprzedaży dla wszystkich sklepów Tekstylowo jest taki sam.

📌 Piątek —- NOWY TOWAR
📌 Sobota —-  90% ceny na metce
📌 Poniedziałek —- 75% ceny na metce
📌 Wtorek —- 60% ceny na metce
📌 Środa —- 45% ceny na metce
📌 Czwartek —- Wyprzedaż 4 zł

Sklepy stacjonarne  czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w wyznaczone niedziele handlowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *