Oszczędzaj z Kartą!

Oszczędzaj z Kartą!

 

 

Z kartą Tekstylowo możesz kupować taniej!

 

Sieć sklepów Tekstylowo zdobyła sobie uznanie rzeszy klientów w całej Polsce. Każdego dnia odwiedza nas ponad 30 tysięcy osób. Nasi klienci są wyjątkowi, świadomie wybierają zakupy w sklepach second hand, kierując się nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale co równie ważne, troską o środowisko.

 

Wyrazem podziękowania dla wszystkich Państwa jest wprowadzenie Karty Lojalnościowej Tekstylowo. Można ją będzie otrzymać w każdym ze sklepów po wypełnieniu formularza, zostanie aktywowana przy pierwszych zakupach.

 

Zasada działania programu jest prosta. Za każdą wydaną złotówkę naliczany jest jeden punkt. Po zabraniu 500 punktów przy każdych kolejnych zakupach  właściciel karty otrzyma 5% rabatu. Po zebraniu 5000 punktów będzie mógł korzystać ze zniżki 10%, a posiadanie 20000 punktów na karcie uprawnia do stałego rabatu w wysokości 15%. Klienci biznesowi również mogą wziąć udział w programie lojalnościowym. Uzbieranie 5000 punktów da im prawo do 5% zniżki.

 

Zachęcamy do udziału w naszym programie. Dzięki niemu zakupy w sklepach Tekstylowo będą jeszcze tańsze!

 

2 Replies to “Oszczędzaj z Kartą!”

  1. Super sklep.Kupuję tam wszystkie moje ciuchy a nawet ubrania dla moich koleżanek z pracy.Ja mam najbliżej więc bardzo chętnie to robię.Zwłaszcza, że mój sklep czynny jest do godziny 20 !!!!Tak więc mogę spokojnie po pracy pojechać na zakupy żeby sobie odpocząć.

  2. Szkoda tylko, że za każdym razem gdy u was jestem to w sklepie nie ma kart lojalnościowych.. Już dawno mogłabym uzbierać sporą ilość punktów 🙂 Tak się dba o klienta – stałego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *