3 znaki po których rozpoznasz dobrą hurtownię odzieży używanej

3 znaki po których rozpoznasz dobrą hurtownię odzieży używanej

Dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie odzieży używanej i planujesz otworzyć własny second-hand? A może działasz w tej branży od dłuższego czasu, ale nie wiesz, czy Twój dotychczasowy dostawca jest odpowiedni? Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź, co świadczy o tym, że dana hurtownia odzieży używanej nie jest zbyt dobra.

Dobra hurtownia odzieży używanej to klucz do sukcesu

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz działania w tej branży, czy jesteś na rynku od jakiegoś czasu, musisz stale zaopatrywać swój second-hand w nowe ubrania.

W obecnych czasach klienci mają ogromną ilość lumpeksów do wyboru. Sklepy z odzieżą używaną są dostępne zarówno w dużych miastach, jak i miasteczkach. Do tego dochodzi możliwość zamawiania odzieży używanej online. Jeśli cokolwiek nie spodoba się potencjalnemu klientowi w Twoim lumpeksie, bez wahania pójdzie on do konkurencji.

Odpowiedzmy sobie teraz na pytanie, jaka rzecz w lumpeksie jest kluczowa dla klientów? Oczywiście liczy się dobra obsługa, lokalizacja sklepu i ceny, jednak nie są one najważniejsze. Klienci przede wszystkim zwracają uwagę na Twój towar! Jeżeli będziesz sprzedawał niemodne ubrania gorszej kategorii, nikt nie będzie od Ciebie kupował!

Czasy, w których ludzie kupowali wszystko, byle tanio, już dawno odeszły w zapomnienie. Widzisz więc, że wybór dobrej hurtowni odzieży używanej, z której pozyskasz modny towar, jest niezwykle istotny. Jakie 3 czynniki, powinny być dla Ciebie czerwonymi flagami, podczas poszukiwań nowej hurtowni odzieży używanej?

Wybierasz hurtownię odzieży używanej? Uważaj na te 3 czynniki!

Największą uwagę powinieneś zwrócić oczywiście na odzież, jaka znajduje się w ofercie hurtowni. W szczególności skup się na jej gatunku i marce.

Odzież słaba gatunkowo

Klienci najchętniej kupują odzież cream i ubrania z 1 gatunku. Wiedzą o tym zarówno lumpeksy, jak i hurtownie odzieży używanej. Jeśli rozważana przez Ciebie hurtownia, próbuje wcisnąć Ci ubrania 2 gatunku, których od dawna nie sprzedaje się w Polsce, powinieneś uważać.

Brak markowego towaru

Oczywiście, nie wszystkie sprzedawane u Ciebie ubrania muszą być markowe. Jednak to właśnie znane marki przyciągają najwięcej klientów. Jeśli dana hurtownia nie posiada w swojej ofercie żadnych ubrań markowych, powinieneś z niej zrezygnować. W końcu chcesz, by Twój towar spełniał oczekiwania potencjalnych klientów, prawda?

Mały wybór asortymentu

Najlepsza hurtownia odzieży używanej, to taka, dzięki której zaopatrzysz cały swój second-hand. Jeżeli dana hurtownia w swojej ofercie nie posiada urozmaiconego asortymentu lub mixów, w których znajdziesz cały interesujący Cię towar, powinieneś poszukać czegoś innego. O wiele łatwiejszym i zwykle tańszym rozwiązaniem jest zamawianie odzieży z jednej, a nie z kilku hurtowni.

Oczywiście, każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania. Być może, dla Ciebie jeszcze inne czynniki mogą przekreślić daną hurtownię odzieży używanej. Te 3, opisane przez nas są jednak wielkimi czerwonymi flagami. Jeżeli zauważysz którąś z nich w rozważanej przez Ciebie hurtowni, poważnie zastanów się, czy aby na pewno będzie ona dobrym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *