5-kilogramowe modowe boxy ponownie w TekStylowo!

5-kilogramowe modowe boxy ponownie w TekStylowo!

Uwielbiane przez Was boxy w mniejszym rozmiarze wracają po krótkiej przerwie. Znowu będziecie mogli zaopatrzyć się w modne, dobrej jakości ubrania bez konieczności wychodzenia z domu, a jednocześnie zapewnić sobie element niespodzianki.  Czy warto kupić modowe boxy? Przekonajcie się sami!

Modowe boxy z nutką ekscytacji

Lubicie tę przyjemną adrenalinę, towarzyszącą Wam podczas poszukiwania wymarzonych ciuchów w lumpeksach? Teraz podobne odczucia są możliwe również w domowym zaciszu! Zamówienie, ekscytujące oczekiwanie na paczkę niespodziankę, jej odbiór, aż wreszcie odpakowanie i cieszenie się świetnymi ubraniami – być może wspólnie z przyjaciółmi? Przejrzenie zawartości boxa może być przecież świetną okazją do spotkania ze znajomymi.

Modowe boxy cieszą się uznaniem klientów i klientek właśnie ze względu na swoją unikatowość i nutkę tajemniczości. Co znajdziesz w modowym boxie? Ciuchy! A reszta niech pozostanie właśnie słodką tajemnicą…

 

Jak kupować 5-kilogramowe modowe boxy?

To bardzo proste. Na początek należy wybrać opcje spośród dostępnych kategorii: kurtki, spodnie, swetry, tekstylia, odzież damska, męska, czy dziecięca. Wszystkie ubrania są starannie wyselekcjonowane i dobrane sezonami. To oznacza, że modowy box, jaki do Ciebie trafi będzie zawierał ubrania adekwatne do danej pory roku. Jeśli zamówisz box w sezonie jesień/zima, takie ubrania otrzymasz.

Kolejny krok to wybór odpowiedniego rozmiaru, ponieważ tak właśnie pakowane są boxy – całe 5 kg ubrań ma ten sam rozmiar. Nasza rozmiarówka jest naprawdę spora: od XS do 3XL, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że rozmiarówka poszczególnych producentów może nieznacznie różnić się między sobą. 

Kategoria i rozmiar wybrane? Teraz wystarczy złożyć zamówienie, cieszyć się z darmowej dostawy i czekać na modowy box od TekStylowo! Pamiętaj, że jeśli zdarzy się, że zawartość przesyłki nie przypadnie Ci do gustu, możesz ją bezpłatnie do nas odesłać. 

5-kilogramowy modowy box: ile jest w nim ubrań?

Zależnie od typu ubrania (skóry, spodnie, kurtki zimowe itp.) i obecnego sezonu, liczba otrzymanych rzeczy może się różnić. Jednak przy każdej ofercie znajdziesz informację, ile sztuk danego ubrania można spodziewać się w modowym boxie.

 

Już wszystko wiadomo? W takim razie do dzieła, modowe perełki czekają! Życzymy udanych zakupów i samych przyjemnych chwil z Waszymi modowymi boxami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *