Otwarcie nowego sklepu w Katowicach

Otwarcie nowego sklepu w Katowicach

Sieć sklepów TekStylowo cały czas się powiększa, z tego też powodu przygotowaliśmy dla naszych klientów kolejną niespodziankę. Z przyjemnością informujemy, że już 26 listopada (piątek) o godzinie 8.00 zostanie otwarty sklep second-hand sieci TekStylowo przy ulicy Zawiszy Czarnego 8 w Katowicach. To już drugi nasz odzieżowy market w tym mieście. Pierwszy zlokalizowany jest przy ulicy Mickiewicza 7. 

Gdzie nas znaleźć?


Lokalizację nowego sklepu wybraliśmy nieprzypadkowo. Jest bez wątpienia atrakcyjna, w pobliżu znajdują się dwa markety spożywcze – przy okazji zakupów koniecznie wstąpcie do TekStylowo przy ulicy Zawiszy Czarnego! Do naszego second-handu blisko będą mieli również mieszkańcy Chorzowa i Świętochłowic – serdecznie zapraszamy.

Nasza oferta 

W TekStylowo oferujemy obszerny wybór odzieży dobrej jakości w przystępnych cenach, a także dodatki, obuwie i skuteczne, zachodnie produkty chemii gospodarczej. Znajdziecie u nas wysokiej jakości kaszmirowe swetry, a także markowe jeansy i wiele więcej. W każdy piątek następuje całkowita wymiana towaru. W kolejnych dniach obniżamy ceny, aż do czwartku, kiedy wszystko można kupić za jedyne 5 złotych za sztukę. 

Proste i szybkie zakupy

W naszych sklepach każdy produkt jest ometkowany, dobrze oznaczone działy pozwalają szybko znaleźć interesujący klienta asortyment. Wydzielone sekcje zakupowe, stanowią dodatkowe udogodnienie dla wszystkich odwiedzających. Płatności przyjmujemy zarówno gotówką, jak i kartą. Odwiedzających prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego i noszenie maseczek. Dbajmy o siebie nawzajem. Zapraszamy na zakupy do Katowic.


Z kim widzimy się na zakupach w Katowicach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *