Jak pracujemy w majówkę? Zrób zakupy w TekStylowo!

Jak pracujemy w majówkę? Zrób zakupy w TekStylowo!

Kiedy kolejki do najbliższego salonu wulkanizacji opon rowerowych przewyższają liczebnością te w oczekiwaniu na promocyjnego karpia w popularnym markecie, wszyscy już wiemy że za rogiem czeka właśnie ona – majówka! Długo wyczekiwany weekend to ostatnia przed wakacyjnymi urlopami szansa na wypoczynek, dlatego warto jest dokładnie ją zaplanować. Wszyscy, którzy jednak preferują odpoczynek w mieście na pewno zainteresowani będą trybem pracy second handów TekStylowo właśnie w tym okresie. 

Majówka 2022 kiedy?

Długi weekend majowy w 2022 roku rozpoczyna się w niedzielę 1 maja, a kończy we wtorek 3 maja. Znajdujący się między niedzielą, a środą poniedziałek nie jest jednak dniem wolnym, z którego to powodu wszyscy planujący dalsze weekendowe podróże, zmuszeni będą do odliczenia go z urlopowej puli. 

Zrób zakupy w TekStylowo!

Wszystkie oddziały sklepów TekStylowo w Polsce pracować będą według poniższego harmonogramu.

29.04.2022 r. – dostawa nowego towaru

30.04.2022 r.  – 10% rabatu

01.05.2022 r. – nieczynne

02.05.2022 r. – 25% rabatu 

03.05.2022 r. – nieczynne

04.05.2022 r. – 55% rabatu 

 

W dni otwarte sklepy czynne będą w godzinach od 8:00-20:00. 

 

Second hand online

Na otarcie łez ze względu na krótszy cykl zakupów w następnym tygodniu, proponujemy odwiedzenie naszego sklepu internetowego TekStylowo.pl, w którym znajdziemy szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej
w niezwykle okazyjnych cenach. Łatwa nawigacja po stronie sprawi, że zakupowe doświadczenie będzie jedynie kolejnym uprzyjemnieniem długiego weekendu! 

Do zobaczenia w TekStylowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *