#TekStylowowmoimstylu – weź udział w akcji i wygraj voucher na zakupy!

#TekStylowowmoimstylu – weź udział w akcji i wygraj voucher na zakupy!

Wiosna za oknem rozpieszcza nas ciepłymi promieniami słońca, które dla wszystkich miłośników mody stanowią dodatkową motywację do kreowania coraz odważniejszych stylizacji. Niezależnie jednak od tego, czy w swoim ubiorze stawiasz na szalone połączenia czy twardo trzymasz się klasyki. W najnowszej modowej akcji TekStylowo wziąć może udział każdy, kto kocha modę i chce wygrać voucher na zakupy w naszym second handzie online. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się jak to zrobić.

Pokaż swój styl!

Czy opuszczając dom każdego dnia rozglądasz się dookoła, czerpiąc pełnię inspiracji z otaczającej Cię przestrzeni? Pomyśl jak wiele tracisz nie zwracając uwagi na styl, zachowanie, czy wibracje, jakie wysyłają w Twoim kierunku wszyscy przechodnie. Każdy z nas jest inny i to właśnie sprawia, że każdego dnia możemy czuć się wyjątkowi. Myślą przewodnią akcji #TekStylowowmoimstylu jest możliwość reprezentowania swojego “ja” właśnie poprzez modę. Jeśli uwielbiasz styl country, noś swój kowbojski kapelusz z dumą, podnieś głowę wysoko jeżeli radość sprawiają ci szalone okulary. Różnorodność w modzie jest piękna, a naszą akcją chcemy tę urodę dodatkowo podkreślić!

Moda z drugiej ręki

W korzeniach naszej marki zapisane jest propagowanie świadomych wyborów konsumenckich. Zakupy w lumpeksie nie tylko umożliwiają nadanie, znajdującym się już w obiegu przedmiotom drugiego życia, ale także pozwalają na większą dowolność i modowe szaleństwa w naszej szafie. Wykorzystując to co już istnieje, zmniejszamy zapotrzebowanie na światową produkcję dóbr oraz… oszczędzamy! Moda bowiem lubi zataczać koło, dlatego większość aktualnych trendów prosto z wybiegu, zaobserwujemy w zaskakująco dobrych cenach na lumpeksowych wieszakach!

Zasady akcji #TekStylowowmoimstylu

Zasady naszej akcji są banalnie proste! Wystarczy, że pomiędzy 1, a 29 maja 2022 roku zrobisz sobie zdjęcie, nagrasz filmik lub rolkę w stylizacji z użyciem ubrań z second handu i opublikujesz swoją pracę na Instagramie. Wykorzystane ubrania mogą być zakupione w dowolnym lumpeksie. Pamiętaj o oznaczeniu @tek_stylowo oraz podpisaniu pracy hashtagiem #TekStylowowmoimstylu. Co tydzień wybierzemy jedną osobę, która otrzyma od nas voucher o wartości 100 złotych, do wykorzystania na zakupy w internetowym second handzie Tekstylowo.pl! Szczegóły akcji znajdziecie naszym profilu na Instagramie. 

To jak, pokażesz nam swój styl?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *