Do zobaczenia w TekStylowo w Siedlcach i Koszalinie

Do zobaczenia w TekStylowo w Siedlcach i Koszalinie

Każda lumpeksiara w swojej karierze przekonała się o tym, co znaczy opuścić ukochany sklep bez nowej zdobyczy. Nie jest to jednak wystarczający powód do rezygnacji z łowów w second handzie. Wieszaki pełne markowych ubrań wciąż czekają, a od odnalezienia perełek dzieli nas zaledwie kilka chwil, spędzonych na zakupach. Jak wygląda lumpeks idealny i co zrobić, aby nasz koszyk zawsze wypełniały same wartościowe łupy? W związku z otwarciem kolejnego sklepu TekStylowo zdradzamy Wam nasze tricki na to jak kupować w second handach. 

Kiedy i gdzie?

Mieszkańcy Siedlc już 8 lipca będą mogli cieszyć się z otwarcia lumpeksu TekStylowo w swoim mieście. Markową modę w niskich cenach odnajdą w wielkopowierzchniowym lokalu przy ul. Starowiejskiej 10

Natomiast koszalińscy fani lumpeksów do mapy ulubionych second handów dodadzą adres Wańkowicza 17. Gdy pierwszy kogut zapieje, a na zegarze wybije ósma, wrota do lumpeksowego królestwa zostaną otwarte. Wówczas będziemy czekać na wszystkich poszukiwaczy skarbów, spragnionych modowych nowości. Gwarantujemy, że z żadnego oddziału TekStylowo, nikt nie wyjdzie z pustymi rękami.

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo.jpg"alt="torebka typu koszyczek z różową apaszką na pasku">

Sekret udanych zakupów

Zakupy w lumpeksie z roku na rok przybierają na coraz większej popularności, jednak i w ich przypadku kierować powinien nami zdrowy rozsądek. Skuszeni niskimi cenami, często dajemy ponieść się emocjom i kupujemy rzeczy, których później nie nosimy. Chcąc uniknąć kompulsywnego kupowania oraz gromadzenia nieużywanych ubrań w naszych szafach, przedstawiamy sprawdzone sposoby na przemyślane zakupy. 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo.jpg"alt="dwie bluzy sportowe na wieszakach">

1. Znajdźmy swój second hand

Pierwszym krokiem ku udanym zakupom, jest wybór ulubionego sklepu. Powinien on spełniać wszelkie nasze wymagania, nawet jeśli marzy nam się w pełni luksusowy second hand. Wybierając miejsce zakupów jak ze snów , zwróćmy uwagę na to, co możemy w nim znaleźć. Czy dostępny towar oraz panujący system sprzedaży nam odpowiada. Znalezienie idealnego second handu to już połowa sukcesu do udanych i przyjemnych zakupów. 

2. Zastanówmy się, czego w danym momencie potrzebujemy

Chcąc uniknąć impulsywnych zakupów, przed wyjściem do lumpeksu warto przemyśleć, co planujemy kupić. W tej sytuacji przydatna okaże się wishlist – czyli lista naszych modowych życzeń. Dzięki niej unikniemy kupowania ubrań, których prawdopodobnie nigdy nie założymy.

3. Szybki przegląd

Pamiętajmy, by przed zakupem nowej rzeczy dokładnie ją obejrzeć. Przyjrzyjmy się czy ubranie nie posiada wad, których nie jesteśmy w stanie naprawić. Warto zwrócić także uwagę na jakość tkaniny i wykonania danej odzieży, wpływających na komfort jej użytkowania. 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo.jpg"alt="Kobieta trzymająca ubrania na wieszakach">

4. Zastanówmy się czy na pewno tego potrzebujemy

Nie dajmy się skusić niską ceną. Zanim zdecydujemy się na zakup nowych spodni bądź innej części garderoby, warto dobrze się zastanowić czy na pewno jej potrzebujemy. Przeanalizujmy, do czego będziemy, mogli ją ubrać oraz czy w naszej szafie nie mamy już trzech podobnych rzeczy. 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo.jpg"alt="poukładane spodnie jeansowe">

Te kilka rad może odmienić nasze zakupy w lumpeksie o 180 stopni. W ten sposób sprawimy, że każda wizyta w second handzie zakończy się w pełni przemyślanymi zakupami. 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo.jpg"alt="Dwie osoby w szarych trenczach">

To musisz wiedzieć o TekStylowo

TekStylowo to sieć sklepów wielkopowierzchniowych z odzieżą używaną, którą możemy znaleźć na terenie niemalże całej Polski. Wszystkie nasze oddziały funkcjonują na tych samych zasadach. Sklepy są czynne od poniedziałku do soboty, w godzinach 8-20. Wielu klientów zadaje sobie także pytanie: “czy lumpeksy są otwarte w niedzielę?” – otóż TekStylowo zaprasza na zakupy w każdą niedzielę handlową. Czwartek to wyjątkowy dzień tygodnia, kiedy odbywa się wielka wyprzedaż, ubrania możemy kupić już od 1,80 zł/szt. Natomiast w piątki klienci cieszą się całkowitą wymianą towaru na nowy. Asortyment w naszych sklepach wyceniany jest indywidualnie. Dodatkowo każdy z klientów może dołączyć do programu lojalnościowego, który upoważnia do jeszcze większych rabatów.

W sklepach TekStylowo znajdziemy ubrania z wysokiej jakości materiałów w zaskakująco niskich cenach. Co więcej, jest tu także dostępna markowa odzież używana od modowych potentatów takich jak: Calvin Klein, Ralph Polo Lauren czy Versace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *