Nowy lumpeks w Stargardzie – otwieramy TekStylowo!

Nowy lumpeks w Stargardzie – otwieramy TekStylowo!

Coraz krótsze dni i chłodniejsze wieczory zapowiadają nieuchronne nadejście zimy. Przygotowania do rozpoczęcia sezonu grzewczego to jednak nie tylko skrupulatne śledzenie rachunku za prąd, ale także niemałe rewolucje w naszej szafie. Szczęście uśmiechnęło się właśnie do mieszkańców Stargardu , którzy jeszcze w listopadzie 2022 roku będą mogli cieszyć się z otwarcia kolejnego second handu na mapie miasta. TekStylowo to bowiem idealne miejsce na jesienno-zimowe zakupy dla całej rodziny. Kiedy możemy odwiedzić najnowszy lumpeks w Stargardzie? Więcej na ten temat w dzisiejszym artykule. 

<img data-src="otwieramy-tekstylowo.jpg"alt="Ruda kobieta oglądająca ubrania w lumpeksie">

Nowy lumpeks Stargard – kiedy?

Tania odzież używana na ulice Stargardu  dotrze już w piątek 4 listopada. Nowoczesny market second – hand przy ulicy Szczecińskiej 45. To dogodna lokalizacja, z łatwym dojazdem i licznymi obiektami handlowymi w najbliższym otoczeniu. W TekStylowo znajdziemy  wysokiej jakości odzież dla dzieci i dorosłych, dodatki, oraz specjalny dział ze świetną chemią gospodarczą w bardzo przystępnych cenach. Klienci sklepu mogą spodziewać się bogatej oferty odzieży jesiennej i zimowej, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

<img data-src="otwieramy-tekstylowo.jpg"alt="Kobieta idąca z zakupami z TekStylowo">

Cykl sprzedaży w TekStylowo

W najnowszym oddziale TekStylowo sprzedaż odbywać będzie się według ustalonego harmonogramu, zakładającego nową dostawę towaru w każdy piątek. 

– Piątek – NOWY TOWAR
– Sobota- 10 % rabatu
– Poniedziałek – 25 % rabatu
– Wtorek – 40 % rabatu
– Środa – 55 % rabatu
– Czwartek – WYPRZEDAŻ- cały asortyment  już od 1,80 zł za sztukę. 

<img data-src="otwieramy-tekstylowo.jpg"alt="Pracownica sklepu Tekstylowo układająca ubrania">

Dlaczego warto kupować w lumpeksie?

Powodów do kupowania w second handzie jest wiele, ale do najważniejszych z nich, szczególnie w obecnych czasach należy możliwość poczynienia bardzo dużych oszczędności. Swetry, płaszcze, marynarki to tylko niektóre elementy mody na jesień, które powinny znaleźć się w szafie każdego z nas. Dla zwiększenia komfortu popularnego w okresie jesienno-zimowym ubioru na cebulkę polecamy wybór naturalnych i oddychających materiałów. Niestety często wysoka jakość związana jest z równie wysoką ceną… chyba, że zdecydujemy się na zakupy w modnym lumpeksie TekStylowo. To właśnie tam każdego dnia kryją się setki artykułów premium w niezwykle atrakcyjnych cenach. Kaszmirowy sweter? Znajdziemy go za 15 złotych, a za kolejne tyle dobierzemy do kompletu moherową spódniczkę. 

<img data-src="otwieramy-tekstylowo.jpg"alt="Lumpeks online">

To jak, widzimy się 4 listopada w TekStylowo w Stargardzie ? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *