Lumpeks TekStylowo w Opolu – zmiana lokalizacji

Lumpeks TekStylowo w Opolu – zmiana lokalizacji

Jak twierdził Heraklit z Efezu – jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, dlatego też nie powinniśmy bać się małych czy większych przemian, które z czasem spotkamy na naszej drodze. Do niewielkiej rewolucji przygotować muszą się mieszkańcy Opola, a szczególnie stali klienci tamtejszego lumpeksu TekStylowo, który już wkrótce zmieni swoją lokalizację. Gdzie od 2 grudnia będzie znajdować się stolica lumpeksowej mody w Opolu? O tym, w dzisiejszym artykule.   <img data-src="lumpeks-TekStylowo-w-Opolu.jpg"alt="Wnętrze sklepu z odzieżą z drugiej ręki">

Nowa lokalizacja – lumpeksy w Opolu 

Na mapie lumpeksów w Opolu zapowiada się mała rewolucja. Bowiem już od 2 grudnia sklep TekStylowo w Opolu zmienia swoją dotychczasową lokalizację. Relokacja powinna ucieszyć wszystkich stałych klientów second handu, który wraz z nowym adresem zyska jeszcze większą powierzchnię (aż 1000m2). Od piątku (02.12) zapraszamy na stylowe zakupy przy ul. Niemodlińskiej 77 – I piętro (nad Biedronką). W dotychczasowym oddziale sklepu (ul. Ozimska 72) zakupy zrobimy do 30 listopada, kiedy to odbędzie się wielka wyprzedaż towaru.

<img data-src="lumpeks-TekStylowo-w-Opolu.jpg"alt="Kosz z ubraniami oraz dział ze spodniami">

Lumpeks TekStylowo w Opolu

Sprzedaż w nowej lokalizacji opolskiego oddziału TekStylowo będzie odbywała się według stałego cyklu. Klientów natomiast zapraszamy na zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-20.00.
Dla zapominalskich przypominamy cykl sprzedaży w sklepach TekStylowo. 


– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%.

W czwartki odbywa się wielka wyprzedaż, podczas której odzież kupimy już za 1,80 zł/szt. Zakupy w TekStylowo zrobimy także w każdą niedzielę handlową. 

Gwarantujemy, że w lumpeksie TekStylowo w Opolu znajdziemy szeroki wybór odzieży oraz akcesoriów na każdą okazję i… każdą kieszeń. To idealne miejsce do zakupów dla całej rodziny, ponieważ rozbudowany dział dziecięcy, męski oraz damski w swojej ofercie posiada pełną rozmiarówkę odzieży sportowej, eleganckiej czy codziennej. To jak, widzimy się na zakupach w TekStylowo?

<img data-src="zmiana-lokalizacji.jpg"alt="Second hand online">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *