Plany na 2023 rok – nowe lumpeksy TekStylowo

Plany na 2023 rok – nowe lumpeksy TekStylowo

Nowy rok, nowa ja – pomyślał każdy, kiedy na zegarach raz jeszcze wybiła północ. Lista postanowień noworocznych to już tradycja, którą do swojego życia na dobre zaadoptowali zarówno millenialsi, jak i reprezentanci młodszych pokoleń np. Genu Z. Wśród najpopularniejszych założeń na 2023 rok znajdziemy początek przygody z siłownią, zdrowsze odżywianie czy bycie bardziej eko. A to ostatnie szczególnie przypadło nam do gustu. Cieszymy się, iż z roku na rok coraz większa część społeczeństwa zyskuje świadomość tego, jak duży wpływ na środowisko mają nasze nawyki zakupowe. Dziś kupowanie odzieży z drugiej ręki to nie tylko oszczędność, ale także jeden z głównych sposobów na recykling i utylizację wyprodukowanych już tekstyliów. Nowe lumpeksy TekStylowo, które w 2023 roku pojawią się na mapie Polski to nasz wkład w zwiększenie dostępności i propagowanie zakupów z drugiej ręki wśród mieszkańców kraju. Więcej o tym kiedy szykujemy otwarcie second handu oraz dlaczego robimy w nich zakupy w dzisiejszym artykule. 

Kto ubiera się w lumpeksach? 

Niegdyś uznawane za powód do wstydu, dziś ulubione miejsce celebrytów i influencerów – mowa o lumpeksach, których wizerunek na przestrzeni ostatnich pięciu lat przeszedł totalną rewolucję. Doceniamy je nie tylko za atrakcyjne ceny czy wszechstronność, ale także dostępność oraz aspekty ekologiczne. Obecnie w lumpeksach ubiera się praktycznie każdy z nas, a ponad połowa do zakupów z drugiej ręki zachęca także innych. Popularność second handów możemy zawdzięczać również coraz powszechniejszej wiedzy na temat wpływu tzw. szybkiej mody na środowisko naturalne. Koncerny ultra fast fashion, czyli popularnie znane nam sieciówki odpowiadają bowiem za aż 10% rocznej emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Ten kto kupuje w lumpeksach, może zostać określony więc przez dwa słowa – eko i oryginalny. 

<img data-src="plany-na-2023-rok.jpg"alt="Ekologiczne torby na zakupy i tabliczka z napisem">

Nowe lumpeksy TekStylowo w Polsce

Jedną z głównych przyczyn, dla których społeczeństwo wciąż decyduje się na zakupy w sieciówkach jest ich ogólna dostępność. Wielu rezygnuje z zakupów w lumpeksie, bo uważa iż łączą się one z większym wysiłkiem. My wiemy, że nie mogą być oni bardziej w błędzie. Dziś zakupy w jednej z największych polskich sieci second handów zrobimy w niemalże 100 placówkach na terenie całego kraju. Ponadto marka jest także pionierem, promującym w Polsce lumpeksy online. TekStylowo znajdziemy zarówno w dużych miastach wojewódzkich, takich jak Łódź czy Katowice, jak i wioskach czy mniejszych miejscowościach. Oznacza to, iż atrakcyjne cenowo oraz ekologiczne zakupy są łatwo dostępne dla całego społeczeństwa. Co więcej, nasza misja wciąż trwa, a na mapie Polski w 2023 roku pojawią się kolejne oddziały lumpeksów TekStylowo. Na wielkie otwarcie second handu już na przełomie stycznia i lutego  szykować mogą się mieszkańcy Krasnegostawu (ul. Kościuszki 13), Zamościa (ul.Przemysłowa 22b), Łasku (ul. Zielona 12c) i Lęborka (Słupska 16d). O wszystkich nowościach informujemy na bieżąco zarówno na naszym blogu, jak i social mediach TekStylowo – Facebooku/Instagramie. 

Czy są lumpeksy online?

Ostatnie kilka lat nauczyło nas nie tylko korzystać z video calli czy lekarskich wizyt online, ale także otworzyło nowe możliwości w zakresie… robienia zakupów! Tak, dzisiaj tanio i modnie ubierzemy się także za pośrednictwem lumpeksów online. Jednym z nich jest właśnie TekStylowo.pl, które skupia w sobie asortyment ze wszystkich sklepów stacjonarnych marki. Internetowe koszyki napełniamy na tych samych zasadach co face2face. Zgodnie z obowiązującym cyklem sprzedaży. Lumpeksy online to idealnie rozwiązanie dla tych, którzy ekologiczne zakupy wolą dokonać z ulubionego fotela.

– sobota -10%,

– poniedziałek -25%,

– wtorek -40%,

– środa -55%.

W dniu czwartkowej wyprzedaży cały asortyment sklepu objęty jest promocją już od 1,80 zł za sztukę! 

<img data-src="plany-na-2023-rok.jpg"alt="Kobieta wyjmująca ubrania z lumpeksu z torby papierowej">

Co i dlaczego warto kupować w second handach?

Kochamy kupowanie w lumpeksie z więcej niż tylko jednego powodu. Konkretniej o zaletach tej formy shoppingu moglibyśmy napisać niejedną powieść.  Jednak w wielkim skrócie, tym dlaczego warto kupować w second handach, jest możliwość znalezienia unikatowych ubrań znanych marek. Niejednokrotnie lumpeksiary dzielą się bowiem swoimi najlepszymi zdobyczami, a należą do nich jeansy Levis, bluzy Calvin Klein czy nawet apaszki Gucci. Co więcej w obliczu obecnego kryzysu oszczędność na zakupach odzieżowych może znacznie podreperować domowy budżet. Ponadto wybierając odzież z drugiej ręki, nie przykładamy się do rozwoju szkodliwego dla środowiska nurtu mody fast fashion, a wspieramy ekologiczny recykling wyprodukowanych już dóbr. Ten, kto ubiera się w lumpeksach dobrze wie, że najlepiej szukać tam elementów garderoby takich jak dobrej jakości płaszcze, bogate składem swetry czy markowe jeansy, których cena w sieciówce byłaby wielokrotnie wyższa. 

Cieszymy się  z perspektyw jakie stoją na drodze ekologicznej mody w 2023 roku oraz jesteśmy dumni, że już od lat jesteśmy jej częścią. 

<img data-src="plany-na-2023-rok.jpg"alt="Zakupy w lumpeksie">

Jak myślisz, dlaczego warto kupować w second handach? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *