TekStylowo zawita do Garwolina i Włocławka. Wielkie otwarcie

TekStylowo zawita do Garwolina i Włocławka. Wielkie otwarcie

Za oknami coraz cieplej, nasze myśli zaczynają więc krążyć wokół spotkań przy grillu, spacerów w blasku zachodzącego słońca i weekendowych wycieczek. Ostrożnie (żeby nie zapeszyć) wyciągamy z szafy lżejsze ubrania i chowamy na jej dno kurtki zimowe. Rośnie też lista potrzeb na sezon wiosenno-letni – bo dzieci wyrosły z bluzeczek, mąż potrzebuje nowych butów sportowych, a Tobie przydałaby się jeansowa kurtka. Jak poradzić sobie z tak dużymi zakupami i nie zbankrutować? Odpowiedź jest prosta – modna odzież używana. Sprawdź, czy w Twoim mieście nie ma sklepu TekStylowo. Na mapie całego kraju naszych oddziałów stale przybywa. Tym razem zawitamy do Garwolina i Włocławka. Już 3 marca zapraszamy na wielkie otwarcie i zakupy w lumpeksie.

Nowy lumpeks – Garwolin

Marzec – miesiąc, w którym świętujemy Dzień Kobiet, pierwszy dzień wiosny i… otwarcie nowego sklepu TekStylowo w Garwolinie. Mieszkańcy tego miasta i okolicznych miejscowości znajdą nas przy ul. Mazowieckiej 22. Na co możecie liczyć? Na naszych wieszakach zawiśnie markowa odzież używana. Oferujemy duży wybór i atrakcyjne ceny. To nie wszystko. Do dyspozycji klientów są też akcesoria, m.in. w postaci pasków, torebek i plecaków, biżuteria czy chemia gospodarcza. 

Otwieramy lumpeks we Włocławku

Teraz z województwa mazowieckiego przenieśmy się do kujawsko-pomorskiego. To właśnie tu we Włocławku przy ul. Targowej 4 znajdziecie nasz kolejny nowy oddział. Jeżeli i Wy chcecie wymienić wiosenną garderobę sobie i rodzinie – przyjdźcie koniecznie! Modna odzież używana damska, męska i dziecięca będzie na Was czekać już od 3 marca. Dbamy o to, żeby nasz asortyment był dobrej jakości i zgodny z trendami. Sprawdźcie sami nowy lumpeks we Włocławku! 

Cykl sprzedaży w TekStylowo

Jeśli to będą Wasze pierwsze zakupy w lumpeksie TekStylowo, koniecznie zapoznajcie się z naszym cyklem sprzedaży, tak żeby zakupy w lumpeksie były dla Was jak najkorzystniejsze. Trendsetterom radzimy wizyty z końcem tygodnia, kiedy wybór jest największy. Tych, którzy obracają każdą złotówkę, a oszczędność traktują jako priorytet, szczególnie zapraszamy we wtorki i środy, kiedy nasze produkty są najtańsze. Podsumowując, w każdy piątek następuje całkowita wymiana towaru i od tego dnia ceny codziennie spadają:

– piątek – NOWA DOSTAWA,
– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%,
– czwartek – WYPRZEDAŻ, od 1,80 zł za sztukę.

TekStylowo – poznaj nas lepiej

Nowy lumpeks Garwolin i Włocławek są dla Was otwarte sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8.00 do 20.00. Pracujemy również w niedziele handlowe. Co powinniście o nas wiedzieć? Markowa odzież używana to nasz znak rozpoznawczy. Oryginalne ubrania od znanych domów mody znajdziecie nie tylko w naszych stacjonarnych punktach, ale również online. Nasi klienci doceniają też przejrzysty układ sklepów z odrębnymi działami, ceny adekwatne do wartości (każdą rzecz wyceniamy indywidualnie) oraz profesjonalną obsługę. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto nas odwiedzić, odpowiadamy – zdecydowanie tak. Co tydzień w lumpeksach TekStylowo zakupy robi około 30 tysięcy osób. Dołącz do nich i Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *