Nowy cykl sprzedaży w wybranych sklepach TekStylowo

Nowy cykl sprzedaży w wybranych sklepach TekStylowo

Zakupy w lumpeksie to jeden z wielu sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy, a jednocześnie zyskanie modnej garderoby. Miłośnicy mody używanej, wiedzą także, że to okazja do upolowania prawdziwych vintage perełek, które swoją jakością, pomimo upływu lat, zawstydzą nie jedną nową rzecz. Co więcej, będą one znacznie tańsze. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, czym właściwie jest cykl sprzedaży i w jakich sklepach ulegnie on zmianie. 

Czym jest cykl sprzedaży w lumpeksie?

Z pewnością każdy z  nas robiąc zakupy w lumpeksie, zauważył duże szyldy z wypisanymi cenami, które zwykle każdego dnia są inne. Znajdziemy je niemal w każdym sklepie z odzieżą używaną, niezależnie od jego wielkości. W niektórych second handach ubrania sprzedawane są na wagę, a w innych każda rzecz wyceniana jest indywidualnie. Co więcej, cykl sprzedaży może być zaplanowany na cały miesiąc, jednak ten najczęściej spotykany to tygodniowy. Jego początek datuje się na dzień, kiedy w sklepie pojawia się nowy towar. Wtedy ceny są najwyższe, a na wieszakach znajdziemy najwięcej stylowych egzemplarzy. Następnie z dnia na dzień pojawiają się coraz większe promocje, aż do dnia wyprzedaży, która przeważnie poprzedza dzień dostawy. 

<img data-src="cykl-sprzedaży.jpg"alt="Cennik w sklepach TekStylowo"> 

Nowy cykl sprzedaży w sklepach TekStylowo

Jeszcze do niedawna we wszystkich sklepach sieci TekStylowo obowiązywał jeden cykl sprzedaży. Mianowicie w każdy piątek na lumpeksowych wieszakach pojawiał się nowy asortyment, którego ceny z dnia na dzień topniały aż do czwartku. Wówczas odbywała się wielka wyprzedaż. Od 26 kwietnia w sklepach w: 

 

Brzozowie ul. Bohaterów II Wojny Światowej 7
Bielsku-Białej ul. Dmowskiego 4
Gliwicach ul. Świętojańska 57
Częstochowie ul. Sobieskiego 2
Tychach Al. Bielskaj 7
Skarżysku-Kamiennej ul. Krasińskiego 20

nastąpiły drobne zmiany. Otóż w tych oddziałach TekStylowo, nowy towar będzie wykładany w każdą środę. Natomiast wtorki to dni wielkiej wyprzedaży, podczas której modną odzież używaną kupimy już od 1.80 zł/szt. Planując zakupy w lumpeksie TekStylowo, znajdziemy szeroki wybór odzieży męskiej, dziecięcej, jak i damskiej. Dzięki temu w jednym miejscu ubierzemy całą rodzinę, a z kartą stałego klienta TekStylowo zrobimy to jeszcze taniej. 

<img data-src="cykl-sprzedaży.jpg"alt="Wnętrze sklepu z odzieżą używaną">

Second hand online

Tekstylowo to nie tylko modna odzież używana, którą możemy kupić w sklepach stacjonarnych. Z myślą o najbardziej zabieganych i tych, którzy preferują wirtualne zakupy, otworzyliśmy także second hand online. Na tekstylowo.pl na wszystkich lumpeksoholików czeka szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych ubrań. Znajdziemy tam same perełki zarówno od projektantów mody, takich jak Gucci, Chanel czy Calvin Klein, jak i z popularnych sieciówek. A wszystko to w świetnym stanie, nierzadko jeszcze z metkami.

<img data-src="cykl-sprzedaży.jpg"alt="Nowy cykl sprzedaży w wybranych sklepach TekStylowo">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *