Lumpeks Strzyżów – otwarcie nowego sklepu TekStylowo

Lumpeks Strzyżów – otwarcie nowego sklepu TekStylowo

Dobre informacje na zakończenie wakacji. Nowy second hand TekStylowo pojawił się w Strzyżowie. Mieszkańcy tego podkarpackiego miasta zyskali kolejne miejsce, w którym czekają na nich modne i tanie ubrania używane. Duży wybór odzieży dla dorosłych i dzieci, znane marki oraz atrakcyjne ceny – to powinno przekonać nawet nieprzekonanych. Jeżeli od dawna obiecujecie sobie wizytę w lumpeksie, to teraz jest ku temu kilka okazji. Po pierwsze, warto zobaczyć, co oferuje nowy lumpeks Strzyżów. Po drugie, pierwsze żółte liście pod butami wskazują na to, że idzie jesień. Zmiana sezonu letniego na jesienny zwykle wiąże się z potrzebą uzupełnienia garderoby u siebie i rodziny. No i po trzecie – wrzesień sprzyja wdrażaniu nowych nawyków, tworzeniu planów i stawianiu sobie celów. Początek roku szkolnego mobilizuje do działania nie tylko uczniów. Może to dobra okazja, by zakupy z drugiej ręki, przyjazne dla planety i naszego portfela, wpisać na listę wrześniowych postanowień? Jeśli Was przekonaliśmy, to sprawdźcie, pod jaki adres skierować swoje kroki. 

<img data-src="lumpeks-strzyżów.jpg"alt="wnętrze lumpeksu TekStylowo">

Odwiedź lumpeks Strzyżów

Krosno, Rzeszów, Dębica, Brzozów – sieć second handów TekStylowo w województwie podkarpackim jest coraz gęstsza. Tym razem nowy punkt otworzyliśmy przy ulicy Jana III Sobieskiego 3 w Strzyżowie. Sklep jest umiejscowiony w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 988, w okolicy znajduje się też miejski stadion sportowy, market spożywczy i stacja paliw. Miłośnicy mody używanej z pewnością już wiedzą, że to nie pierwszy nasz oddział w tym mieście. Wcześniej rozgościliśmy się pod adresem Słowackiego 31, zyskując stałe grono zadowolonych klientów. 

Zasady w TekStylowo

Jak robić zakupy w lumpeksie TekStylowo? Wszystko zależy od oczekiwań. Jeżeli chcecie niskich cen, celujcie w końcówkę cyklu sprzedaży. Jeśli zaś wolicie mieć duży wybór i jako pierwsi przejrzeć nasz asortyment, wybierzcie pierwszy dzień cyklu. Lumpeks Strzyżów dostawę nowego towaru będzie miał w środy. Z każdym kolejnym dniem ceny będą niższe.

– Środa – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– Czwartek – 10% rabatu,
– Piątek – 25% rabatu,
– Sobota – 40% rabatu,
– Poniedziałek – 55% rabatu,
– Wtorek – WYPRZEDAŻ.

Tanie ubrania używane kupicie tu od poniedziałku do soboty, w godzinach 8.00-20.00, a także we wszystkie niedziele handlowe. 

<img data-src="lumpeks-strzyżów.jpg"alt="Kobieta trzymająca w rękach żółtą bluzę z kapturem">

Wprowadź dobre nawyki

Mówi się, że wrzesień to nowy styczeń. Wraz ze zmianą sezonu przychodzi energia i motywacja do zmian. Łatwiej wdrożyć nowe nawyki i wyznaczać cele. To wcale nie muszą być wielkie plany podboju świata. Wystarczą małe kroki, które ulepszą Waszą codzienność. Co by to mogło być? Wprowadzenie pielęgnacyjnej rutyny, regularne treningi, planowanie domowego budżetu albo zakupy w lumpeksie zamiast w sieciówkach. Ten ostatni punkt przyniesie także korzyści dla środowiska. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *