Lumpeks Myślenice – nowy oddział TekStylowo

Lumpeks Myślenice – nowy oddział TekStylowo

Za górami, za lasami w województwie małopolskim kryje się niewielka miejscowość Myślenice. To malownicze miasteczko zwykle kojarzone jest z wyjazdem na narty, pięknymi trasami spacerowymi i rowerowymi. Dziś zyska kolejny atut. Do miasta zawitał drugi second hand sieci TekStylowo – lumpeks Myślenice. Czego można się tam spodziewać i jak wygląda cykl sprzedaży? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

<img data-src="lumpeks-Myślenice.jpg"alt=Lumpeks Myślenice">

Lumpeks Myślenice – wszystko, co musisz wiedzieć

Drugi oddział TekStylowo zlokalizowany będzie tuż obok rynku, przy ulicy Bema 1. Otwarcie lumpeksu zaś zaplanowane jest na
15 listopada 2023 roku (środa). Oznacza to, że początek cyklu sprzedaży również przypada na ten dzień tygodnia. Mieszkańcy Myślenic jednak już znają zasady wyceniania ubrań – każda rzecz ma swoją cenę, która codziennie staje się niższa. W tym oddziale harmonogram rabatowy wygląda następująco:

– Środa – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– Czwartek – 10% rabatu,
– Piątek – 25% rabatu,
– Sobota – 40% rabatu,
– Poniedziałek – 55% rabatu,
– Wtorek – WYPRZEDAŻ.

Ostatniego dnia cyklu, odwiedzający mogą spodziewać się  cen już od 1,50 zł za sztukę, jednak nie wyższych niż 7 zł. Nowy lumpeks Myślenice będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-20:00, a także we wszystkie niedziele handlowe. Dzięki takiemu harmonogramowi, na zakupy będą mogli się udać nawet Ci najbardziej zabiegani, niezależnie od tego, w jakich godzinach pracują.

<img data-src="lumpeks-Myślenice.jpg"alt=Lumpeks Myślenice od środka">

Zakupy w lumpeksie TekStylowo

Z roku na rok oczekiwania klientów względem mody rosną. Obecnie liczy się nie tylko wygląd odzieży czy jej marka, ale także wpływ firmy na środowisko. To właśnie z tego powodu zakupy w lumpeksie, jak i nabywanie rzeczy z drugiej ręki, często staje się pierwszym wyborem. Warto zaznaczyć też, że ludzie kupujący w second handach, nie szukają ubrań, które są zniszczone. Właśnie dlatego w sklepach TekStylowo asortyment jest bardzo starannie selekcjonowany. Znajdują się w nich tylko takie rzeczy, które faktycznie nadają się do wtórnego obiegu. Są tam między innymi skórzane buty, odzież z naturalnych materiałów, na przykład wełniana, kaszmirowa czy jedwabna. Dostępny jest też dział z akcesoriami, gdzie są torebki, paski, buty, a nawet biżuteria. Jednak to nie wszystko. Robiąc zakupy w lumpeksie TekStylowo, można kupić również firanki do domu, narzuty i poszewki na pościel, a wszystko w jednym miejscu.

<img data-src="lumpeks-Myślenice.jpg"alt=Kobieta z papierową torbą na zakupy">

Karta stałego klienta TekStylowo

Otwarcie lumpeksu w mieście to zawsze dobra okazja, by kupić ubrania i rzeczy do domu w znacznie niższych cenach. Jednak robiąc to w TekStylowo, można jeszcze dodatkowo zaoszczędzić kilka złotych podczas zakupów. Wystarczy tylko dołączyć do programu lojalnościowego. Z kartą stałego klienta możesz uzyskać dodatkowy rabat aż do 15%, z którego skorzystasz przez cały tydzień – zarówno w dniu dostawy, jak i wyprzedaży. Sposób działania jest prosty – każda wydana złotówka w sklepach TekStylowo to 1 punkt na karcie, gdy już uzbierasz ich 500, przyznawany jest pierwszy rabat w wysokości 5%. Dzięki dołączeniu do systemu lojalnościowego sprawisz, że  Twoje zakupy w lumpeksie będą jeszcze tańsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *