Cykl sprzedaży w TekStylowo w okresie świąteczno-noworocznym

Cykl sprzedaży w TekStylowo w okresie świąteczno-noworocznym

Już tylko niespełna tydzień dzieli nas od świąt Bożego Narodzenia i dwa od Sylwestra. Sądząc po ruchu na ulicach i w sklepach, przygotowania do nich trwają w najlepsze. Zatem to dobra okazja, aby powiedzieć, jak w tym czasie będzie wyglądał cykl sprzedaży w sieci wielkopowierzchniowych second handów TekStylowo. Kiedy zrobicie zakupy w lumpeksie w okresie świąteczno-noworocznym? O tym w dzisiejszym artykule! 

Cykl sprzedaży w TekStylowo

Nie da się ukryć, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Ozdoby świąteczne przejęły każdą wolną przestrzeń w domach,
jak i miejscach publicznych. Choinki na rynkach miast zostały rozświetlone, a w powietrzu unosi się słodki zapach mandarynek. Jednak dziś nie o tym. Skupmy się na cyklu sprzedaży w Tekstylowo, który będzie obowiązywał w okresie świąteczno-noworocznym.
W dniach 25-26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia wszystkie oddziały będą nieczynne, a to przełoży się na harmonogram wyprzedaży
w naszych sklepach. 
<img data-src="cykl-sprzedazy-w-TekStylowo.jpg"alt="Kobiety po świątecznych zakupach w lumpeksie">

Piątkowy cykl sprzedaży w TekStylowo

Dotychczasowy harmonogram wyprzedaży zostanie nieco zmieniony w lumpeksach, gdzie nowy towar pojawia się w piątki i będzie prezentował się następująco:

– 22.12, 29.12 i 05.01 (piątek) – NOWY TOWAR,
– 23.12 (sobota) – 25% rabatu,
– 27.12 (środa) – 55% rabatu,
– 28.12 i 04.01 (czwartek) – WYPRZEDAŻ,
– 30.12 (sobota) – 10% rabatu,
– 02.01 (wtorek) – 40% rabatu,
– 03.01 (środa) – 55% rabatu.

A od 8 grudnia wracamy już do normy i stałego cyklu sprzedaży. 

Środowy cykl sprzedaży w TekStylowo

Przesunięcie w cyklu sprzedaży będzie można zauważyć też w sklepach, gdzie wymiana asortymentu odbywa się w środy:

– 20.12 (środa) – NOWY TOWAR,
– 21.12 (czwartek) – 25% rabatu,
– 22.12 (piątek) – 55% rabatu,
– 23.12 (sobota) – WYPRZEDAŻ.

W kolejnym tygodniu zaś zostanie pominięty poniedziałkowy rabat 55%, który wypada 1 stycznia, ponieważ tego dnia sklepy będą nieczynne. Zatem 2024 rok oddziały ze środowym cyklem sprzedaży rozpoczną od wyprzedaży, więc ubrania nie będa droższe niż 7 zł za sztukę. 6 stycznia (święto Trzech Króli) zostanie pominięta także sobotnia obniżka cen o 40%. 

<img data-src="cykl-sprzedazy-w-TekStylowo.jpg"alt="Para robiąca świąteczne zakuy w lumpeksie">

Wtorkowy cykl sprzedaży w TekStylowo

Jak można się już domyślać, zmiany w harmonogramie wyprzedaży dotkną też sklepy, gdzie wymiana asortymentu ma miejsce w każdy wtorek. W tych oddziałach w tygodniu 18-24.12, w sobotę 23.12 zamiast rabatu 55% możecie spodziewać się wyprzedaży. Natomiast po świętach cykl będzie wyglądał następująco:

– 27.12 (ŚRODA) – NOWY TOWAR,
– 28.12 (czwartek) – 25% rabatu,
– 29.12 (piątek) – 40% rabatu,
– 30.12 (sobota) – WYPRZEDAŻ.

We wtorkowych sklepach nowy rok zaczynamy już zgodnie ze stałym harmonogramem. 

Stylizacje świąteczne 2023

Nim jednak zasiądziemy do stołu wigilijnego, warto odpowiednio wcześniej przygotować stylizacje świąteczne. Okres ten jest pełen niemałych wydatków, oszczędności zatem można poszukać podczas planowania outfitów. Na początek przejrzyj swoją szafę – istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie w niej znajdziesz lawinę inspiracji. Spróbuj wystylizować ubrania inaczej niż do tej pory. Na przykład do satynowej sukienki załóż luźny wełniany sweter lub wykorzystaj w końcu koszulę, która od miesięcy czeka na wyjątkową okazję. Natomiast, jeśli pomimo wszelkich starań naprawdę, nic nie znajdziesz, odwiedź pobliski second hand. Gwarantujemy, że
w sklepach z odzieżą używaną odkryjesz ubrania, z których pomocą stworzysz wyjątkowe stylizacje świąteczne. Na przykład na wieszakach TekStylowo możesz spodziewać się masy eleganckich sukienek, spodni, koszul czy swetrów, także tych ze świątecznym motywem. Nie zabraknie tam również dodatków, takich jak broszki, naszyjniki, kolczyki, paski oraz buty.  

<img data-src="cykl-sprzedazy-w-TekStylowo.jpg"alt="Kobiety trzymajace prezenty świąteczne">

Pomysły na tanie prezenty świąteczne

W okresie świątecznym oszczędności można też poszukać podczas robienia prezentów. Jedną z opcji jest wprowadzenie nowej tradycji. Zamiast obdarowywać każdego z osobna, urządźcie losowanie. Wówczas każdy z członków rodziny będzie miał do obdarowania tylko jedną osobę, a nie na przykład pięć. Innym sposobem na tanie prezenty świąteczne jest zrobienie ich własnoręcznie. Ten sposób pozwoli Ci zaoszczędzić sporą kwotę, zwłaszcza jeśli wykorzystasz rzeczy, które masz już w domu. Wyjątkowych prezentów na święta warto poszukać też, robiąc zakupy w lumpeksie. Oprócz wysokojakościowych ubrań, które tam znajdziecie za ułamek ceny, warto rozejrzeć się za modnymi dodatkami. Na przykład miłośniczki stylu vintage na pewno ucieszą się ze skórzanej torebki z lat 70. lub naszyjnika z poprzednich dekad. A poszukując prezentów dla mężczyzn, można rozglądać się za szelkami do spodni, skórzanymi paskami czy jedwabnym krawatem. Sposobów na świąteczne oszczędności jest wiele, wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać. <img data-src="cykl-sprzedazy-w-TekStylowo.jpg"alt="Zakupy w lumpeksie TekStylowo">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *