Niedziela handlowa w styczniu 2024

Niedziela handlowa w styczniu 2024

Gdy temperatury spadają, emocje wzrastają – zwłaszcza jeśli na horyzoncie pojawia się niedziela handlowa w styczniu. Dziś dokładnie przyjrzymy się kartkom z kalendarza i sprawdzimy, kiedy w 2024 roku będą dodatkowe okazje do zakupów w lumpeksie i nie tylko. Zaproponujemy też kilka propozycji stylizacji na karnawał i powiemy, jakie zniżki będą czekały na klientów w second handach TekStylowo. Zatem zanurzmy się w świat shoppingu i dobrych okazji. Gotowi?

<img src"niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt=Niedziela handlowa w styczniu 2024">

Kiedy jest niedziela handlowa w styczniu 2024?

Od zarania dziejów siódmy dzień tygodnia to czas, który zwykle przeznaczany jest na odpoczynek. Jedni w ramach relaksu decydują się na leniuchowanie z Netflixem, drudzy wybierają długie spacery, a inni zaś wyczekują dodatkowej okazji do zakupów. Właśnie dlatego warto wiedzieć, kiedy jest niedziela handlowa w styczniu. W tym miesiącu wypada ona 28.01.2024 roku. Tego dnia otwarte będą wszystkie sklepy spożywcze, budowlane i odzieżowe. Czynne będą także second handy, zatem jeśli planujesz zakupy w lumpeksie, ten dzień będzie idealny. Dlaczego? Na ogół w niedziele handlowe panuje nieco mniejszy ruch, więc to okazja do upolowania, na przykład stylizacji na karnawał, bez obawy, że ktoś zgarnie Ci ją prosto sprzed nosa. 

<img src"niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt="Niedziela handlowa w styczniu 2024">

Niedziele handlowe 2024

Niedziele handlowe, są dość głośnym tematem podczas sejmowych obrad. Część polityków chciałaby wrócić do czasów sprzed 2018 roku, inni zaś uważają, że powinno zostać tak, jak jest. Na ten moment jednak nic się nie zmieniło i wciąż mamy siedem dodatkowych dni, kiedy możemy udać się na zakupy. Pierwszy z nich przypada 28 stycznia, a na kolejny trzeba czekać aż do marca, tuż przed świętami Wielkanocnymi. Niedziele handlowe 2024 przypadają w następujące dni:

 • 24 marca,
 • 28 kwietnia,
 • 30 czerwca,
 • 25 sierpnia,
 • 15 grudnia,
 • 22 grudnia.

Jak co roku dwie z nich występują w kalendarzu w okresie przed Bożym Narodzeniem. W te dni otwarte będą także wszystkie oddziały wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną TekStylowo, gdzie można spodziewać się pogłębienia wyprzedaży. 

Zakupy w lumpeksie TekStylowo

Second handy to miejsca pełne niespodzianek. Nigdy nie wiesz, kiedy trafisz w nich na markowe ubrania lub części garderoby jeszcze
z metkami. Z pewnością nie zabraknie tam również aktualnie supermodnych ubrań prosto z lat 2000, które w sieciówkach kosztują majątek.W lumpeksach za to jedynie kilkanaście złotych. Jednak poza odzieżą nie brakuje w nich akcesoriów czy rzeczy do domu. Na przykład w TekStylowo znajdziesz dział, w którym dostępna jest pościel, obrusy, firanki czy zasłony.
W niedzielę handlową
w styczniu wszystkie nasze oddziały czynne są od 8:00 do 18:00
, dzięki czemu ranne ptaszki i Ci którzy lubią trochę dłużej pospać, mogą wybrać się na zakupy w lumpeksie o dogodnej dla nich porze. 

<img src"niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt="Godziny otwarcia TekStylowo w niedzielę">

Cykl sprzedaży w niedziele handlowe 2024

Stali bywalcy TekStylowo wiedzą, że z dnia na dzień ceny w tym lumpeksie maleją. W zależności od sklepu nowy towar pojawia się na wieszakach we wtorek, środę lub piątek. Już następnego dnia po dostawie obowiązuje pierwszy rabat:

 • II dzień cyklu -10%,
 • III dzień -25%,
 • IV dzień cyklu -40%,
 • V dzień cyklu -55%,
 • VI dzień cyklu – WYPRZEDAŻ.

Dzień poprzedzający wymianę asortymentu to prawdziwa gratka dla łowców okazji. Wtedy ceny zaczynają się od 1,50 zł i nie przekraczają 8 zł za sztukę. Rabatu można spodziewać się także w niedzielę handlową. W sklepach z piątkowym cyklem będzie wynosił on 10%, w tych gdzie nowe ubrania pojawiają się w środę 40%, a we wtorkowych 55%. Więc to dobra okazja, by udać się na zakupy i znaleźć idealną stylizację chociażby na karnawał.

<img src"niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt="Maski karnawałowe">

Stylizacje na karnawał 2024

Naszym zdaniem nie warto kupować odzieży tylko na jedną okazję. Jednorazowym ubraniom mówimy stanowcze nie! Dlatego wybierając stylizacje na karnawał, nie warto dać się ponieść chwili, tylko postawić na swój styl, który można podrasować dodatkami. Poza tym 2024 to rok, kiedy minimalizm jest na topie. Zatem postaw na basicową bazę, którą może być prosta czarna sukienka i dorzuć do niej błyszczące dodatki w postaci biżuterii lub/i akcesoriów. Każdą stylizację odmieni też obuwie. Zakładając szpilki, będziesz wyglądać elegancko i kobieco. Wybierając jednak sznurowane botki na grubej podeszwie bardziej rockowo. Strój należy dopasować też do imprezy, na jaką się wybierasz. Jeśli to będzie elegancka kolacja postaw na bardziej odświętny outfit, taki jak garnitur. Natomiast jeśli planujesz domówkę w gronie najbliższych, sprawdzą się nawet jeansy i t-shirt z finezyjnym printem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *