Majówka 2024 – jak pracujemy w TekStylowo?

Majówka 2024 – jak pracujemy w TekStylowo?

Jesteście gotowi na oficjalne otwarcie sezonu grillowego? Majówka 2024 za pasem, a w tym roku jest niezwykle atrakcyjna. Wystarczy wziąć tylko 1 dzień wolnego, by długi weekend trwał aż 5 dni. Nim jednak oddamy się zasłużonemu odpoczynkowi, musimy odpowiedzieć na istotne pytanie – czy w majówkę są otwarte sklepy? O tym i o cyklu sprzedaży w TekStylowo, piszemy w dzisiejszym artykule. 

<img data-src="majowka-2024.jpg"alt="Majówka 2024 w TekStylowo">

Niedziela handlowa w kwietniu

Zanim Majówka 2024 się rozpocznie, musisz wiedzieć, że czeka na Ciebie jeszcze jedna ważna data w kalendarzu, która ucieszy miłośników shoppingu. Tuż przed długim weekendem możesz spodziewać się takiego dnia jak niedziela handlowa w kwietniu, która wypada 28.04.2024 roku. Wówczas będą otwarte też sklepy TekStylowo, zatem to dobra okazja, aby kupić ubrania w trybie last minute. Nasze second handy będą czynne od 8:00 do 18:00, by każdy, kto tego potrzebuje, mógł nas odwiedzić o dogodnej dla siebie porze. Oprócz lumpeksów zakupy zrobisz też w supermarketach, galeriach handlowych czy sklepach budowlanych. Warto wtedy udać się na shopping, bo istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że tego dnia ruch w sklepach będzie znacznie mniejszy.

<img data-src="majowka-2024.jpg"alt="Rodzina na zakupach">

Czy w majówkę są otwarte sklepy TekStylowo?

Początek piątego miesiąca roku to czas odpoczynku, krótkich wyjazdów i grillowania. To też dobry moment, aby sięgnąć po dni urlopowe i wydłużyć sobie długi weekend nawet do 9 dni.  Z racji tego, że 1 maja to Święto Pracy, a 3 maja rocznica uchwalenia Konstytucji, w te dni wszystkie oddziały TekStylowo będą nieczynne.W związku z tym cykl sprzedaży ulegnie delikatnej zmianie.
W sklepach, gdzie nowe ubrania pojawiają się w piątki, harmonogram będzie wyglądał następująco: 

01.05 (środa) – sklepy nieczynne,
02.05 (czwartek) – wyprzedaż,
03.05 (piątek) – sklepy nieczynne,
04.05 (sobota) – dostawa nowego towaru.

Nasze second handy będą czynne od 8:00 do 20:00, czyli ta jedna rzecz nie ulega żadnym zmianom.

<img data-src="majowka-2024.jpg"alt="Majówka 2024 w TekStylowo">

Majówka 2024 w sklepach ze środowym cyklem sprzedaży

Skoro majówka zaczyna się w środę, zmiany musiały także zajść w cyklu sprzedaży w sklepach, gdzie nowy towar pojawia się właśnie tego dnia. Nie chcąc jednak, aby ominęły Cię najlepsze okazje w TekStylowo, tak przeorganizowaliśmy nasz harmonogram, aby największe rabaty zostały nieruszone. W sklepach, gdzie nowości na wieszakach pojawiają się w środę, należy spodziewać się następujących roszad:

01.05 (środa) – sklepy nieczynne,
02.05 (czwartek) – dostawa nowego towaru,
03.05 (piątek) – sklepy nieczynne,
04.05 (sobota) – 25% rabatu,
06.05 (poniedziałek) – 55% rabatu,
07.05 (wtorek) – wyprzedaż.

Sklepy z wtorkowym cyklem sprzedaży

Zmiany w cyklu sprzedaży będą miały również miejsce w pozostałych oddziałach. W Nowym Sączu przy ulicy Zielonej 55 i Bielsku-Białej przy ulicy Żywieckiej 95 (w sklepach z wtorkowym cyklem), godziny otwarcia będą wyglądać, tak jak zawsze, czyli sklepy będą czynne od 8:00 do 20:00. Zmianie ulegnie jednak cykl sprzedaży, który będzie wyglądał następująco:

30.04 (wtorek) – dostawa nowego towaru,
01.05 (środa) – sklepy nieczynne,
02.05 (czwartek) – 25% rabatu,
03.05 (piątek) – sklepy nieczynne,
04.05 (sobota) – 55% rabatu,
06.05 (poniedziałek) – wyprzedaż.

<img data-src="majowka-2024.jpg"alt="Rodzina na zakupach w lumpeksie">

Majówka 2024 – co zabrać ze sobą na wyjazd?

Kluczem do udanego wyjazdu jest zabranie ze sobą ubrań na każdą ewentualność. Jeśli planujesz długi weekend majówkowy spędzić w Polsce, przygotuj się na zarówno na upały, jak i opady deszczu. Na ten moment prognozy pogody są różne, a temperatury mają się wahać od 10°C do 20°C w zależności od regionu kraju. Warto zatem mieć ze sobą cieplejszą kurtkę, najlepiej przeciwdeszczową, aby
z majówki 2024 nie wrócić z gorączką i katarem. Do walizki na wyjazd spakuj też bluzę lub sweter, gdy na dworze będzie nieco chłodniej, ale za ciepło na kurtkę.
Nie zapomnij o T-shirtach na każdy dzień i przynajmniej dwóch parach długich spodni. Weź też ze sobą wygodne buty, jeśli planujesz długie spacery. Tu sprawdzą się niezawodne sneakersy, z którymi stworzysz wiele różnorodnych stylizacji. A teraz nasz podróżniczy tip. Planując stroje na wyjazd, skomponuj je tylko ze spodni i t-shirtu, następnie zabierz 1-2
(w zależności od długości wyjazdu) swetry lub bluzy, które będą pasowały do każdego
looku. Dzięki temu sposobowi zabierzesz mniej ubrań, a pogoda Cię nie zaskoczy, bo będziesz gotowy na każdą ewentualność. Oprócz ubrań pamiętaj też o kosmetykach, które warto przelać w mniejsze pojemniczki, aby zaoszczędzić odrobinę miejsca w bagażu. Weź ładowarkę do telefonu i najważniejsze – dokumenty, bez których lepiej nie wybierać się na wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *