Array ( )

Koszula męska

Już nie tylko do garnituru i na eleganckie wyjście. Koszule męskie są obecnie dostępne w tak wielu fasonach, wzorach i kolorach, że sprawdzają się także w nieformalnych sytuacjach. Taka casualowa koszula ma zwykle kieszenie po obu stronach, może być też uszyta z tkaniny z printem. Obecnie popularne są roślinne motywy, do łask wraca również koszula hawajska. Wówczas można ją nosić jako samodzielny element garderoby, bez marynarki. Do tego jeansy i strój na wieczorne wyjście z przyjaciółmi gotowy. Skomponujesz go w TekStylowo – to nasz second hand z markową odzieżą.

Na eleganckie wyjście – biała koszula

Po czym rozpoznać koszule na wielkie wyjścia? Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę na fason. Aktualnie projektanci często proponują nam taliowane koszule męskie, które podkreślają sylwetkę. Po drugie kolor – na te najbardziej formalne wyjścia najlepiej sprawdzi się biała koszula. Po trzecie – kołnierzyk. Koszule sportowe i casualowe na ogół posiadają proste kołnierzyki, ale już koszule męskie biznesowe mogą mieć kołnierze typu włoskiego, amerykańskiego lub szykowne stójki. 

Tania, markowa odzież

Stylowa koszula wcale nie musi kosztować majątku. Zwłaszcza, jeśli nie jest to Twój codzienny strój, a jedynie okazjonalny wybór. Jeżeli szukasz stylizacji na wesele, komunię czy rozmowę w sprawie pracy, odwiedź nasz second hand z markową odzieżą. W TekStylowo znajdziesz duży wybór produktów, takich jak biała koszula, czarna koszula męska, koszula hawajska i wiele innych.