Kupuj na sztuki jak na Vinted – perełki z Tekstylowo

Kupuj na sztuki jak na Vinted – perełki z Tekstylowo

W ciągu ostatnich lat musieliśmy dostosować naszą codzienność, do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, która wraz za sobą przyniosła rewolucję niemal w każdym sektorze ludzkiego życia. Owe reformy nie ominęły także działu zakupów. Wróćmy wspomnieniami do czasów, kiedy z radością
i ekscytacją, przeglądaliśmy kolorowe wieszaki w butikach, czy podziwialiśmy sezonowe witryny sklepowe. Dziś duża część tej sfery życia została przeniesiona do Internetu, gdzie zapuściła gęste korzenie. Jak jednak sprzedaż online ma się do zakupów w second handzie? Wielu z nas brakowało możliwości “polowania” na największe perełki w dniu dostawy ulubionego lumpeksu. A co jeśli powiemy, że w TekStylowo można kupować odzież online na sztuki, zupełnie jak na Vinted?

 

Jak to działa?

W zakładce “odzież na sztuki”  znajdziemy setki produktów, podzielonych na kategorie damską, męską oraz dziecięcą. Dzięki łatwej nawigacji po stronie, możemy odszukać artykuły zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. Dzięki tej funkcjonalności, kupowanie w second handach jest jeszcze łatwiejsze, niż stacjonarnie. To świetnie rozwiązanie dla osób zapracowanych, borykających się z brakiem czasu na zakupy osobiście, czy tych, które z konkretnych powodów nie mogą opuścić domu. Wszystkie produkty opatrzone są dokładnymi zdjęciami wraz z opisem, który zawiera informację o rozmiarze, marce oraz stanie danego artykułu.  

 

Kupuj zupełnie jak na Vinted 

Charakterystycznym portalem, który specjalizuje się w sprzedaży używanych ubrań na sztuki jest także Vinted, oferujący możliwość zakupu produktów
z drugiej ręki od osób prywatnych. TekStylowo umożliwia podobny sposób zakupów pojedynczych ubrań, których wysyłka następuje jednak tylko od jednego sprzedawcy. Do grona różnic możemy doliczyć także fakt, iż ubrania
w TekStylowo z każdym dniem odległości od dostawy tanieją – według ustalonego cyklu sprzedaży. 

 

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupach online?

Modowe zakupy w Internecie mogą przynosić tyle samo przyjemności, co te wykonywane w salonach stacjonarnych. Aby jednak proces ten kojarzył nam się wyłącznie pozytywnie, należy pamiętać o kilku ważnych szczegółach.
Koniecznym do spełnienia punktem, przed dokonaniem zakupu jest dokładne sprawdzenie informacji zawartych w ogłoszeniu. Poświęćmy chwilę na przestudiowanie podanych parametrów danego ubrania, takich jak rozmiar. W tej sytuacji musimy mieć na uwadze, iż rozmiarówka produktów, pochodzących z zagranicznych marek może nieznacznie różnić się od europejskiej. Znając firmę, która wyprodukowała dany przedmiot, z łatwością odnajdziemy wskazówki i informacje odnośnie tego jak, wyglądają w niej konkretne rozmiary. Kolejnym niezwykle istotnym punktem jest dokładna analiza prezentowanego produktu na zdjęciu, w celu upewnienia się jeszcze przed zakupem, iż jest to element konieczny dla zawartości naszej szafy. Często nie przykładamy do tej czynności wystarczającej uwagi i w naszym koszyku, lądują ubrania, które nie odpowiadają w 100% naszym oczekiwaniom oraz gustowi.

 

 

Co tydzień nowa dostawa

 

Jeśli przyszła nam do głowy myśl, że kupując online, ominą nas cotygodniowe dostawy, to popełniliśmy ogromny błąd. W każdy piątek w sklepie internetowym pojawia się setki nowych produktów, wyselekcjonowanych z oddziałów stacjonarnych TekStylowo w całej Polsce.  Przygotowania do zakupów online w dzień dostawy pozbawione będą więc pobudki wraz z pianiem koguta, czy zajmowaniem miejsca w kolejce przed drzwiami sklepu. Wystarczy, że odświeżymy stronę i będziemy cieszyć się spokojnymi zakupami z zacisza własnego domu. 

 

Perełki z TekStylowo 

Analogicznie do sklepów stacjonarnych,  na tekstylowo.pl  również znajdziemy poszukiwane przez wszystkich “perełki” w bardzo korzystnych cenach. Wśród dostępnych produktów nie brakuje znanych marek, czy ubrań wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowym plusem jest fakt, iż strona internetowa oferuje Złote Graale ze wszystkich salonów w Polsce, także nasza szansa na znalezienie wymarzonego eko futerka wzrasta o dodatkowe kilkadziesiąt procent.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *