Otwarcie nowego sklepu TekStylowo w Dzierżoniowie

Otwarcie nowego sklepu TekStylowo w Dzierżoniowie

Zakupy w sklepach z odzieżą używaną, z roku na rok w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Ta pozytywna tendencja spowodowana jest, rosnącą wśród społeczeństwa ideą dokonywania świadomych zakupów.  Polacy zaczynają przywiązywać większą uwagę nie tylko do materiałów, czy pochodzenia kupowanych przedmiotów, ale także do wpływu ich działań na środowisko naturalne. W odpowiedzi na potrzeby błyskawicznie rozrastającego się rynku sieć sklepów TekStylowo powiększyła się o kolejny oddział. Gdzie? O tym w dalszej części artykułu.


Gdzie i kiedy?

Otwarcie najnowszego sklepu TekStylowo w Dzierżoniowie odbędzie się w piątek 25 marca 2022 roku. Najnowszy oddział zlokalizowany zostanie przy ul. Batalionów Chłopskich 97a. Każdy kolejny sklep TekStylowo to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować naszym klientom szeroką ofertę ubrań, pośród której każdy znajdzie coś dla siebie 

 

Second hand w Dzierżoniowie 

 

Nowy sklep sieci TekStylowo  w Dzierżoniowie  ma powierzchnię sali sprzedażowej, wynoszącą ok. 750 mkw. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, oraz w niedziele handlowe w analogicznych godzinach. Dodatkowym udogodnieniem dla wszystkich zmotoryzowanych, będzie możliwość skorzystania z aż 30 miejsc parkingowych na terenie obiektu. 

 

Cykl sprzedaży 

Sprzedaż w najnowszym oddziale TekStylowo prowadzona będzie według naszego stałego cyklu, który zakłada cotygodniową całkowitą wymianę asortymentu. Dodatkowo w każdy czwartek odbędzie się wyprzedaż towaru,
w której klienci będą mogli nabyć nasze produkty w jeszcze niższych cenach.


Wszystkie produkty poniżej 12 zł – 30 % ceny z metki.

Już od 1,8 zł/szt – bielizna, mix kuchenny, odzież niemowlęca , wełna, zabawki, pasmanteria

Już od 2,4 zl/szt – buty, bluzki i spodenki dziecięce, paski, poszewki, ręczniki, rękawiczki

Już od 3,33 zł/szt – apaszki, buty domowe, czapki, dziecięce spodnie dresowe i sukienki.
Reszta asortymentu w cenie 6 zł/szt.

 

 

Czym jest karta lojalnościowa TekStylowo?

W trosce o naszych stałych klientów, przygotowaliśmy program lojalnościowy, na mocy którego, każda wydana w dowolnym oddziale TekStylowo złotówka, przekłada się na punkty na karcie lojalnościowej klienta. Zasada działania jest prosta – im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *