Niedziele handlowe w kwietniu – odwiedź sklepy TekStylowo

Niedziele handlowe w kwietniu – odwiedź sklepy TekStylowo

Kwiecień to nie tylko czas, w którym pogoda co dzień zaskakuje nas nowymi zjawiskami atmosferycznymi, w tym roku ten miesiąc obfituje także w… niedziele handlowe. Dodatkowe szanse na zakupy w kwietniu trafiają się nam aż dwukrotnie, dlatego jeszcze przed ich nadejściem warto zaplanować sposób, w jaki chcielibyśmy je wykorzystać. A czy istnieje na to lepszy sposób niż zakupy w tanim second handzie TekStylowo?

Niedziele handlowe kwiecień

W tym miesiącu zakupy w niedzielę zrobimy zarówno 10, jak i 24 kwietnia. Pierwsza data związana jest z ostatnim tygodniem przed świętami Wielkanocnymi, a kolejna poprzedza długo wyczekiwany przez większość społeczeństwa weekend majowy. 

Zrób zakupy w TekStylowo! 

Sklepy TekStylowo, którymi wciąż zapełniają się kolejne punkty na mapie Polski, zapraszają na zakupy w obie niedziele handlowe – 10 i 24 kwietnia. Wszystkie oddziały czynne będą w godzinach od 8:00 do 20:00. Naszym celem jest bowiem być tak blisko, jak możliwie i zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujecie. 

Kupuj jeszcze taniej!

To nie wszystko – w niedziele handlowe na cały asortyment naszych sklepów obowiązywać będzie 10% zniżka. Zyskujemy w ten sposób dodatkowy dzień sprzedaży, świeżo po piątkowej dostawie. Dzięki temu wszyscy klienci będą mogli cieszyć się ogromnym wyborem odzieży i obuwia w jeszcze niższych cenach! 

Internetowy second hand 

Wszystkim, którzy już dziś wiedzą, iż nie uda im się wyruszyć na zakupy
w niedzielę handlową, lub po prostu wolą robić je z domu – przypominamy o internetowym lumpeksie TekStylowo. Do naszego sklepu online co tydzień trafia setki egzemplarzy markowej odzieży i obuwia ze wszystkich sklepów w Polsce. Klienci TekStylowo.pl mogą w łatwy sposób kupować ubrania ulubionych firm, dla siebie, jak i całej rodziny. A zakupy za kilka dni zostaną dostarczone wprost pod ich drzwi – jakie to proste! 

 

To jak – widzimy się na zakupach w TekStylowo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *