Otwieramy kolejny sklep TekStylowo w Trzebini

Otwieramy kolejny sklep TekStylowo w Trzebini

W poszukiwaniu codziennych oszczędności coraz częściej decydujemy się na zakupy w second handzie. Nic w tym dziwnego, w końcu jest to jedno z nielicznych miejsc, w których markową odzież często kupimy za przysłowiowe kilka groszy. Co więcej, w lumpeksach znajdziemy niepowtarzalne ubrania, których pozazdrości nam niejedna fashionistka a, przy okazji nie wspieramy szkodliwego dla środowiska przemysłu fast fashion. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, sieć sklepów TekStylowo powiększa się o kolejny punkt na mapie Polski. W dalszej części artykułu podpowiadamy, gdzie już niedługo czekać będą na nas kolejne lumpeksowe perełki.

Gdzie i kiedy?

Wielkie otwarcie nowego sklepu TekStylowo odbędzie się 3 czerwca 2022 roku w Trzebini. Ulica Tadeusza Kościuszki 45 już niedługo stanie się nową, miejscową stolicą mody z drugiej ręki. Każdy kolejny otwarty lokal to powód do radości. Nic nie cieszy nas bardziej niż możliwość dzielenia się miłością do ekologicznej mody z innymi! 

Sklep z odzieżą używaną w Trzebini

TekStylowo to pierwszy wielkopowierzchniowy sklep z odzieżą używaną na mapie miasta Trzebinia, którego powierzchnia umożliwi swobodne swawole wszystkim, towarzyszącym swoim mamom na zakupach, bombelkom. Lumpeks będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, jak i w każdą  niedzielę handlową. Jednak to nie wszystko klienci sklepu cieszyć będą mogli się jeszcze niższymi cenami całego asortymentu, dzięki możliwości zdobycia karty lojalnościowej. Upoważnia ona stałych bywalców sklepów TekStylowo do jeszcze większych rabatów.

System sprzedażowy

Przed pierwszymi zakupami w TekStylowo, warto zapoznać się z obowiązującym we wszystkich sklepach, jednakowym cyklem sprzedaży. W każdy piątek następuje wymiana asortymentu, a z dnia na dzień ceny topnieją – aż do czwartku. Wówczas odbywa się wielka wyprzedaż, podczas której odzież będzie można zakupić już od 1,80 zł/sztukę. 

Second hand stacjonarny, a lumpeks online

TekStylowo to nie tylko sklepy stacjonarne. W trosce o jak największy komfort wszystkich klientów, sprzedaż markowej odzieży używanej prowadzimy także w formie online. TekStylowo.pl to miejsce, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i to bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki możliwości wyboru preferowanej formy zakupów, ubrania naszych ulubionych marek, kupimy tak, jak lubimy najbardziej.

 

 

To jak, widzimy się na zakupach w TekStylowo? 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *