Zrób zakupy w TekStylowo w Głogowie,  Białymstoku i Płońsku!

Zrób zakupy w TekStylowo w Głogowie,  Białymstoku i Płońsku!

Nic tak nie motywuje do odwiedzenia second handu, jak chęć odświeżenia garderoby. Nadchodzące dni gorącego lata mogą okazać się idealną okazją ku wszelkim modowym rewolucjom! TekStylowo to prawdziwa kopalnia markowej odzieży używanej, dlatego chcemy, aby każdy miał do niej dostęp na wyciągnięcie ręki. W związku z tym otwieramy kolejne trzy lumpeksy na terenie Polski. O tym, kiedy i gdzie możecie się nas spodziewać, przeczytacie w dalszej części artykułu. 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo"alt="kolorowe apaszki">

Kiedy i gdzie?

Już 24 czerwca 2022 roku, Polska stanie się bogatsza o trzy nowe oddziały TekStylowo! Jeden z nich znajdziemy w Głogowie, przy ul. Jedności Robotniczej 42a, drugi w Białymstoku przy ul. Bema 6, a trzeci w Płońsku przy ulicy  Grunwaldzkiej 45. Jesteście gotowi na lumpeksową rewolucję? W TekStylowo przekonacie się, że wysoka jakość i niska cena mogą iść w parze. 

System sprzedażowy

Wszystkie sklepy TekStylowo łączy wspólny cykl sprzedażowy, który w każdym z naszych oddziałów wygląda tak samo. Otóż piątki to dni, gdzie następuje całkowita wymiana asortymentu, a w poprzedzające go czwartki odbywa się wielka wyprzedaż. Wówczas wszystkie dostępne artykuły możemy kupić już od 1,80 zł/szt. Wraz z upływającymi dniami tygodnia, ceny w naszym sklepie regularnie topnieją… 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo"alt="Kobieta przeglądająca się w lustrze i oglądająca sukienkę">

Godziny otwarcia TekStylowo 

I tutaj nikogo nie zaskoczymy. Nowe punkty TekStylowo będą czynne w tych samych godzinach co wszystkie nasze pozostałe oddziały. Zakupy możemy robić od 8 do 20 przez cały tydzień – łącznie z niedzielami handlowymi. Dzięki obowiązującym godzinom otwarcia zakupy w naszym second handzie możliwe są dla fanów zarówno porannego, jak i wieczornego shoppingu. Spodnie materiałowe, sukienki, spódniczki, odzież męska i dziecięca z TekStylowo już wkrótce opanuje ulice Głogowa, Płońska i Białegostoku. 

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo"alt="Męska odzież używana na wieszakach w lumpeksie">

Program lojalnościowy TekStylowo

W trosce o naszych stałych klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy, który upoważnia do jeszcze większych rabatów. Sposób działania jest prosty. Im więcej wydajesz w TekStylowo, tym więcej punktów pojawia się na Twojej karcie lojalnościowej. Zebrane punkty można wymieniać na dodatkowe rabaty zakupowe! Tani second hand w naszym mieście? Te marzenia już wkrótce staną się rzeczywistością!

<img data-src="Nowe-sklepy-TekStylowo"alt="Damska odzież używana na wieszakach w lumpeksie">

Co nowego? 

Wraz z początkiem lata na klientów sieci sklepów TekStylowo czekają kolejne niespodzianki! Nie tylko w nowo otwartych oddziałach, ale we wszystkich placówkach wielkopowierzchniowych lumpeksów TekStylowo w tygodniu 20.06-26.06.2022r. zakupy zrobimy także w niedzielę handlową. Brzmi nieźle? A jest jeszcze lepiej, tego dnia na cały asortyment w naszych sklepach obowiązywać będzie dodatkowy rabat -10% od ceny na metce. Czekamy na was w niedzielę handlową 26.06.2022r. od 8:00 do 20:00!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *