Już w tym tygodniu otwarcie aż 4 nowych sklepów TekStylowo!

Już w tym tygodniu otwarcie aż 4 nowych sklepów TekStylowo!

 Second hand to wyjątkowe miejsce, w którym niepowtarzalne, markowe ubrania możemy nabyć za przysłowiowe grosze. Lumpeksy, to miejsca pełne niesamowitych rzeczy, które z pewnością zachwycą niejednego konesera mody. Dziś zdradzimy, gdzie otwieramy kolejne sklepy TekStylowo oraz jak przygotować się na zakupy w lumpeksie. 

Kiedy i gdzie?

TekStylowo to największa sieć second handów wielkopowierzchniowych w Polsce. Obecnie na terenie kraju prężnie funkcjonuje już ponad 100 oddziałów, ale na tym nie zamierzamy się zatrzymywać.  Już w tym tygodniu, a dokładniej  17 czerwca 2022 roku na mapie Polski pojawią się cztery nowe sklepy, które znajdziecie w:

  1. Aleksandrowie Kujawskim – ul. Słowackiego 28a,
  2. Nysie – ul. Rynek 40,
  3. Suwałkach – ul. Tysiąclecia Litwy 1,
  4. Przemyślu – ul. Mickiewicza 52.

Dla tych, którzy czekają na więcej – zapowiadamy, że to dopiero początek naszej misji popularyzowania zakupów w lumpeksie na terenie Polski. Cieszymy się, że swoim działaniem nie tylko tworzymy miejsca pełne “budżetowych”, modowych inspiracji, ale także szerzymy świadomość tego jak ważne dla środowiska jest wykorzystywanie wyprodukowanych już dóbr i wspieranie nurtu slow fashion.

Zakupy w lumpeksie – jak się przygotować?

Skoro już wiemy, kiedy i gdzie wybrać się po lumpeksowe zdobycze, pozostaje nam kwestia odpowiedniego przygotowania do nich. Poniżej przedstawiamy kilka rad, które okażą się niezwykle pomocne dla wszystkich początkujących, jak i bardziej zaawansowanych lumpeksowiczów. 

  • Ubierz się wygodnie

Przed wybraniem się na zakupy w lumpeksie, warto zarzucić na siebie coś wygodnego. Dlaczego to takie ważne? Nie wszystkie lumpeksy wyposażone są w przymierzalnie. Wygodny strój umożliwi nam jednak łatwą przymiarkę kurtek czy narzutek przy sklepowym lustrze oraz swobodę ruchu podczas biegu po lumpeksowe perełki.  

  • Stwórz specjalną playlistę

Nic tak nie umila życia, jak muzyka, więc może warto przygotować lumpeksową playlistę? Dodajmy do niej nasze ulubione kawałki, które zawsze napawają optymizmem. W rytmie popularnego soundtracku He’s a Pirate nawet wyprawa do second handu może być prawdziwą przygodą


  • Torby na ubrania

Odpowiedni strój i skoczna playlista gotowa, gotowi do wyjścia z domu? Przed opuszczeniem czterech ścian pamiętajmy również o zaopatrzeniu się w materiałowe torby na zakupy. W trosce o stan naszego środowiska, warto jest je mieć zawsze przy sobie. 

  • Żel antybakteryjny

Dobry zwyczaj, który wtopił się w nasze DNA wraz z nadejściem pandemii koronawirusa to częstsze i staranniejsze mycie rąk. Pamiętajmy, że ubrania dostępne w sklepach przebyły do nich długą drogę, dlatego dbając o naszą higienę zawsze warto mieć przy sobie żel antybakteryjny. Szczególnie polecamy ten w wersji zawieszki do kluczy, którego nigdy nie uda nam się zapomnieć. 

Co warto wiedzieć o TekStylowo?

Wszystkie sklepy TekStylowo charakteryzują się jednakowym, ale jakże wyjątkowym na tle innych dyskontów odzieży używanej cyklem sprzedaży. W piątek klienci sklepów mogą cieszyć się całkowitą wymianą towaru podczas dostawy, a następnie każdego kolejnego dnia obserwować jak ceny maleją – na wzór odwrotnej inflacji.  Ostatni dzień cyklu – czwartek to wielka wyprzedaż,
w trakcie której ceny ubrań zaczynają się już od 1,80 zł/sztUWAGA! W tygodniu 13.06-19.06 ze względu na czwartkowe święto Bożego Ciała wyprzedaż wyjątkowo będzie miała miejsce w środę! Sklepy TekStylowo na klientów czekają  od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20. Co więcej, zakupy możliwe są także we wszystkie niedziele handlowe. Cecha charakterystyczna? Szeroki wybór asortymentu, bogaty w markowe ubrania od projektantów takich jak Versace, Dior czy Coco Chanel

 

Gotowi na zakupy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *