Do zobaczenia w Rumi – otwarcie sklepu TekStylowo!

Do zobaczenia w Rumi – otwarcie sklepu TekStylowo!

Przemierzając labirynty galerii handlowych, na wystawach popularnych sieciówek, można znaleźć wiele interesujących rzeczy. Mimo to po dokładniejszym przyjrzeniu okazuje się, że wszystkie ubrania, które na pierwszy rzut oka wydawały się wyjątkowe i niepowtarzalne, w rzeczywistości są łudząco do siebie podobne. W takim razie, gdzie szukać unikatowych ubrań? W tym celu warto odwiedzić nowy second hand w Rumi – TekStylowo. Kiedy i gdzie? O tym w dalszej części artykułu.

Kiedy i gdzie?

Rumia, miasto słynące z jednej największych w Polsce kaktusiarni i ruin średniowiecznego Kościoła św. Krzyża, już w tym tygodniu wzbogaci się o nowy second hand firmy TekStylowo. Od piątku 29 lipca 2022 roku przy ul. Dąbrowskiego 107 , będzie można kupić ubrania damskie i męskie, a także markową odzież używaną w jeszcze niższych cenach. To jak, gotowi na zakupowe szaleństwo? 

<img data-src=“otwarcie-nowego-sklepu-TekStylowo.jpg”alt="Dwie kobiety w secondhandzie przymietzające okulary przeciwsłoneczne">

Co warto wiedzieć o lumpeksach?

Sklepy z odzieżą używaną to wyjątkowe miejsca, w których ubierzemy się od stóp do głów. Zanim jednak wyruszymy na lumpeksowe łowy, dowiedzmy się, dlaczego ceny w lumpeksach są takie niskie oraz co się dzieje z ubraniami, przed trafieniem do sprzedaży.

Co dzieje się z ubraniami, zanim trafią do second handu?

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak wygląda droga ubrań przed trafieniem do sprzedaży. Na samym początku odzież poddawana jest selekcji, w trakcie której każda rzecz jest bardzo dokładnie oglądana i sprawdzana. Ubrania, które nie nadają się do ponownego użycia, przerabiane są na czyściwo. Kolejnym krokiem jest dezynfekcja odzieży silnymi środkami chemicznymi. Te działania neutralizują wszystkie drobnoustroje. Jest to warunek konieczny, który musi spełnić każda hurtownia odzieży używanej, zanim przekaże towar do dalszego obrotu. Następnie ubrania trafiają na wieszaki naszych ulubionych second handów. 

<img data-src=“otwarcie-nowego-sklepu-TekStylowo.jpg”alt="Swetryw w odcieniach szarości rozwieszone na wieszakach">

Dlaczego ceny w lumpeksach są wielokrotnie niższe?

Przemierzając galerie handlowe, często zadajemy sobie jedno pytanie – dlaczego ubrania są takie drogie? Nie chcąc wydawać kroci, na odzież, decydujemy się na zakupy w second handzie. Wybierając się tam, w dużej mierze jesteśmy kuszeni niebotycznie niskimi cenami, jak i okazją do stworzenia niepowtarzalnego oraz ekologicznego looku. Ubrania w lumpeksach dostępne są w znacznie niższych cenach niż w sieciówkach, głównie z tego powodu, iż pochodzą z tak zwanego odzysku. Oznacza to, że wyprodukowana już odzież dostaje szansę na drugie życie.

<img data-src=“otwarcie-nowego-sklepu-TekStylowo.jpg”alt="Kobieta oglądająca nowe ubrania damskie w sklepie">

Lumpeksowy biznes w Polsce 

W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować, że z polskiego krajobrazu z roku na rok zaczyna ubywać coraz więcej second handów. W 2009, stacjonarnych sklepów z odzieżą używaną było 23,5 tysiąca, obecnie jest ich o 38% mniej, czyli 14,4 tysięcy. Czy oznacza to, że ludzie przestali kupować ubrania z drugiej ręki? Otóż nie, wielu przedsiębiorców postanowiło przenieść swoją działalność także do internetu. TekStylowo odpowiada na potrzeby klientów zarówno, preferujących tradycyjne formy zakupów, jak i tych korzystających z platformy online. Wybór należy do nas!

TekStylowo w pigułce

TekStylowo to sieć wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną, która posiada już ponad 100 punktów w całej Polsce. We wszystkich lokalach obowiązują te same zasady. Otóż sklepy są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20. TekStylowo jest także otwarte we wszystkie niedziele handlowe. 

Sprzedaż w sklepach TekStylowo oparta jest na stałym cyklu topniejących cen. W piątki klienci cieszyć mogą się nową dostawą, a każdy kolejny dzień oznacza dla nich coraz większą oszczędność. Czwartkowe wyprzedaże pozwalają na zakup markowej odzieży używanej już od 1,80 zł/szt. W sklepach TekStylowo asortyment jest wyceniany indywidualnie. Dodatkowo każdy klient może dołączyć do programu lojalnościowego, upoważniającego do jeszcze większych rabatów. 

To co, gotowi na zakupy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *