Otwarcie sklepu TekStylowo w Malborku

Otwarcie sklepu TekStylowo w Malborku

Lumpeksy w Malborku 

Na mapie tego wyjątkowego miasta, położonego na obszarze województwa pomorskiego, znajdziemy kilkanaście second handów, oferujących markową, jak i sieciówkową odzież z drugiej ręki. Już w piątek 19 sierpnia 2022r. mieszkańcy Malborka będą mogli cieszyć się z kolejnego punktu sprzedaży ubrań używanych przy ul. Koszykowej 2. 

TekStylowo to wynik wyszukiwania w Google, który znajdziecie zarówno pod hasłem sklep dziecięcy Malbork, sklep z sukienkami Malbork czy nawet co zobaczyć w Malborku. Co jednak świadczy o jego uniwersalności? To jeden z nielicznych wielkopowierzchniowych dyskontów odzieży używanej, którego wieszaki zapełniają zarówno ubrania, sygnowane logo H&M czy Zary, jak i światowych domów mody Versace czy Dolce&Gabbana. Dzięki rozbudowanym działom męskim, damskim i dziecięcym w TekStylowo zakupy będą przyjemnością dla całej rodziny, których nikt nie zakończy z pustymi rękami.

< img data-src="Otwarcie-sklepu-w-Malborku-1.jpg" alt="Używane ubrania są powieszone na wieszakach w dużym sklepie z ubraniami" >

Dlaczego warto kupować w lumpeksie?

Zakupy w lumpeksie wbrew popularnej wśród społeczeństwa opinii nie kuszą klientów jedynie niskimi cenami. Na lumpeksowe łowy znacznie częściej udajemy się w poszukiwaniu unikatowych i niepowtarzalnych elementów garderoby czy designerskich perełek, które na przestrzeni lat stały się złotym Graalem dla wszystkich fanów mody vintage. 

Sklepy w Dekadzie Malbork czyli największej galerii handlowej w mieście często przepełnione są tłumem ludzi, uniemożliwiającym swobodne i komfortowe zakupy. Mniejsze kolejki i więcej swobody na zakupach w ciągu tygodnia umożliwiają długie godziny otwarcia sklepów TekStylowo – codziennie od 8 do 20 (także w niedziele handlowe)! 

< img data-src="Otwarcie-sklepu-w-Malborku-1.jpg" alt="Kobiece dłonie trzymają torbę z logo TekStylowo" >

Wyjątkowy cykl sprzedaży

Niezaprzeczalną zaletą zakupów w samym TekStylowo jest także wyjątkowy cykl sprzedaży, który zakłada stopniowe topnienie cen wraz z upływającymi dniami tygodnia. Jak on wygląda? 

 

Piątek – NOWY TOWAR
Sobota – 10% rabatu

Poniedziałek – 25% rabatu 

Wtorek – 40% rabatu 

Środa – 55% rabatu
Czwartek – WYPRZEDAŻ (asortyment dostępny już od 1,80 zł za sztukę)

< img data-src="Otwarcie-sklepu-w-Malborku-1.jpg" alt="Kobieta kupuje ubrania za pomocą telefonu na stronie internetowej" >

Rób zakupy z domu!

TekStylowo to nie tylko sieć blisko 100 sklepów z odzieżą używaną na terenie Polski, ale także niezwykły second hand online, który swoim klientom każdego tygodnia oferuje tysiące nowych produktów. Znajdziemy w nim markowe spodnie Levi’s, koszula Polo Ralph Lauren czy t-shirt Calvina Kleina – wszystkie te produkty kupimy właśnie w TekStylowo. Jakie są dobre wieści? Możemy zrobić to zarówno stacjonarnie w sklepie, jak i online bez konieczności wstawania z kanapy.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *