Otwieramy nowe sklepy TekStylowo – lumpeks w Łodzi i Chojnicach

Otwieramy nowe sklepy TekStylowo – lumpeks w Łodzi i Chojnicach

Jeszcze przed końcem roku przynosimy dobre wieści dla wszystkich wielbicieli zakupów z drugiej ręki. TekStylowo to sieć sklepów z odzieżą używaną, która już od kilku lat zdobywa serca Polaków. W jej asortymencie znajdziemy wysokiej jakości odzież damską, męską i dziecięcą, czyli modę dla całej rodziny. Na przestrzeni ostatniego roku mapa naszego kraju wzbogaciła się o wiele nowych punktów sprzedaży TekStylowo, do których już w grudniu dołączają kolejne dwa oddziały. Gdzie otwieramy nowe sklepy TekStylowo? Więcej na ten temat w dzisiejszym artykule. 

<img data-src="lumpeks-w-Łodzi-i-w-Chojnicach.jpg"alt="Pracownica TekStylowo trzyma w rękach żółty sweterek">

Nowy lumpeks w Łodzi

Dla miłośników modnej odzieży używanej mamy świetne wieści. Już 16 grudnia 2022 roku, sieć wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną TekStylowo powiększy się o kolejny oddział, tym razem w mieście murali. Lumpeks w Łodzi znajdziemy przy ul. Dąbrowskiego 50, na pierwszym piętrze w Pawilonie Handlowym Dąbrówka. Second hand TekStylowo, to sklep, w którym kupimy używaną odzież damską, męską, jak i dziecięcą. Nie zabraknie tam także butów, modnych torebek oraz biżuterii. 

<img data-src="lumpeks-w-Łodzi-i-w-Chojnicach.jpg"alt="Ściana z logo i cennikiem TekStylowo">

Nowy lumpeks w Chojnicach

Tego samego dnia, czyli 16 grudnia  otwieramy także kolejny oddział TekStylowo, po drugiej stronie mapy. Lumpeks w Chojnicach zlokalizowany będzie przy ulicy Sępoleńskiej 24B. Nie bez powodu otwieramy go w piątek. Otóż tego dnia, we wszystkich sklepach stacjonarnych, jak i tym online, na wieszakach pojawia się całkowicie nowa dostawa. Z pewnością ilość dostępnego asortymentu zaskoczy niejednego lumpeksoholika, który zaopatrzy się w tam w ubrania marek, takich jak Gucci, Dolce&Gabbana czy Versace. Wszystko to, dostępne w zaskakująco niskich cenach.  

Cykl sprzedaży – kiedy najlepiej robić zakupy w lumpeksie

Wiele osób zastanawia się kiedy najlepiej robić zakupy w lumpeksie. Sieć sklepów Tekstylowo znacznie ułatwiło odpowiedź na to pytanie swoim klientom, wprowadzając stały cykl sprzedaży, obowiązujący w każdym oddziale marki. W każdy piątek następuje całkowita wymiana towaru i od tego dnia ceny codziennie topnieją:

– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%.
– czwartek – totalna wyprzedaż, od 1,80 zł za sztukę.

<img data-src="lumpeks-w-Łodzi-i-w-Chojnicach.jpg"alt="Wnętrze sklepu TekStylowo">

Co warto kupować w lumpeksie?

Do rzeczy, których najlepiej szukać w lumpeksie należą elementy codziennego użytku, takie jak basicowe spodnie, koszule, jeansy czy bluzy. Co więcej, wybierając odzież z drugiego obiegu, podejmujemy świadome decyzje konsumenckie, sprzeciwiając się spopularyzowanej przez sieciówki modzie fast fashion. Zakupy w lumpeksie będą idealne także dla tych, którzy w swoim ubiorze stawiają na indywidualizm. Second handy bowiem skrywają liczne perełki modowe, z jakimi nie spotkamy się podczas codziennych zakupów w galerii handlowej. 

<img data-src="lumpeks-w-Łodzi-i-w-Chojnicach.jpg"alt="Dział ze spodniami w TekStylowo">

Lumpeks internetowy TekStylowo.pl

Specjalnie dla tych, którzy preferują shopping online powstała wyjątkowa platforma TekStylowo.pl, umożliwiająca zakupy w lumpeksie bez konieczności wychodzenia z domu. Stolica mody używanej online, umożliwia wybór z asortymentu dostępnego nie tylko w lumpeksie w Chojnicach czy Łodzi, ale każdego oddziału marki w Polsce. Dzięki czemu zyskujemy wgląd do odzieży oferowanej przez wszystkie punkty sieci oraz wybór wśród jeszcze większej ilości unikatowych ubrań i akcesoriów dla całej rodziny. Dzięki TekStylowo.pl każda lumpeksiara bez stresu może zdążyć na nową dostawę i upolować, to co na czym najbardziej jej zależy – oryginalną, markową odzież używaną.

<img data-src="nowy-lumpeks-w-łodzi-i-chojnicach.jpg"alt"Lumpeks online">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *