Ubrania dla dziecka z lumpeksu – tak czy nie?

Ubrania dla dziecka z lumpeksu – tak czy nie?

Na barkach każdego rodzica codziennie spoczywają dziesiątki obowiązków, związanych z odpowiednim wychowaniem swojej pociechy. Każdy kolejny rok życia dziecka to następne wyzwania, którym sprostać zmuszeni są nie tylko ci najmłodsi, ale także ich opiekunowie. Do jednych z największych challengy z jakimi przychodzi nam się zmierzyć na co dzień jest nadążanie nad cyrkulacją odzieży w garderobie malucha. W końcu zgodnie z dobrze znanym nam przysłowiem dzieci (szczególnie w wieku szkolnym) rosną jak na drożdżach. Konieczność zakupu nowych ubrań nawet co dwa miesiące może przyczynić się do znacznego obciążenia domowego budżetu. Właśnie wtedy na ratunek nadciągają ubrania dla dziecka z lumpeksu, które zakupimy w znacznie niższych cenach. Pamiętajmy, że odzież z drugiej ręki to nie tylko znaczna oszczędność finansowa, ale także ukłon w stronę wrażliwego środowiska naturalnego. W dzisiejszym artykule opowiemy więcej dlaczego warto kupować ubranka dla dziecka z lumpeksu

<img data-src="Ubrania-z lumpeksu dla dzieci.jpg"alt="Dział z odzieżą dziecięcą w lumpeksie">

Dlaczego kupujemy w lumpeksie? 

Powodów, dla których w 2023 roku coraz częściej decydujemy się na zakupy właśnie z drugiej ręki jest naprawdę wiele. Jednak na prowadzenie, spośród aspektów ekologicznych jak i stricte modowych, na przestrzeni ostatnich miesięcy wysunęła się możliwość poczynienia ogromnych oszczędności. Tajemnicą nie jest także fakt, iż lumpeksy oferują ogromny wybór wśród elementów takich jak odzież męska czy markowe ubrania dziecięce. Ogromną zaletą kupowania w wielkopowierzchniowych second handach takich jak TekStylowo jest więc możliwość jednoczesnego wyboru odzieży dla całej rodziny.

<img data-src="Ubrania-z lumpeksu dla dzieci.jpg"alt="Wnętrze sklepu TakStylowo">

Czy warto kupować używane ubranka dla dzieci? 

Najmłodsze lata życia naszych pociech pełne są nowości – spacer po lesie, zabawa z psem, pierwsza oglądana zza szyby tęcza. Fundamentalne wspomnienia, jakie pragniemy budować dla naszych pociech zmuszają nas do odrzucenia na bok pewnych myśli: uważaj, bo pobrudzisz spodnie czy zejdź ze zjeżdżalni, jest jeszcze mokra. W trosce o niezakłócony rozwój kreatywności dziecka pozwalamy sobie na zaakceptowanie kolejnej pary dziurawych dresów czy przemoczonego swetra. Problem jednak pojawia się kiedy w szafie zaczyna ich po prostu brakować. Zakup kompletnego stroju dla przedszkolaka to średni koszt od 150 do nawet 500 złotych (wybierając nowe kolekcje popularnych sieciówek). 

Szybko okazuje się więc, iż domowy budżet nie jest w stanie sprostać dziecięcym swawolom, które przecież są jak najbardziej naturalne i wskazane. Co więc zrobić jeśli zakupione w zeszłym miesiącu spodnie dziś sięgają już kolan? Właśnie dlatego najlepszym przyjacielem każdego rodzica okaże się lumpeks dla dzieci. Znajdziemy tam tanie ubrania dziecięce zazwyczaj wciąż w znakomitym stanie (w końcu rosnący ekspresowo maluch mógł nie znaleźć okazji do noszenia ich zbyt często). Wybierając drugi obieg, z ulgą odetchniemy nie tylko my, ale także nasz portfel. To jak, czas kupić używane ubranka dziecięce? 

<img data-src="Ubrania-z lumpeksu dla dzieci.jpg"alt="Odzież dziecięca w TekStylowo">

Lumpeks dla dzieci online 

Dla tych, którzy preferują zakupy w sferze online na ratunek przychodzą lumpeksy internetowe, w tym TekStylowo.pl. Witryna skupia w sobie asortyment dostępny na terenie stacjonarnych second handów marki, zachowując sprzedaż według stałego cyklu. Oznacza to, że na nową dostawę wygodnie oczekiwać możemy z ulubionego fotela i w kapciach. Wśród dostępnej odzieży znajdziemy także markowe ubrania dziecięce z metką Adidas, GAP czy Ralph Lauren. Od codziennych dresów po eleganckie sukienki czy koszulki z ulubionymi bohaterami bajek na licencji Disney – wszystko to oferuje nam w jednym miejscu lumpeks dla dzieci online. 

<img data-src="Ubrania-z lumpeksu dla dzieci.jpg"alt="Dziecięce ubranka z postaciami z bajek z lumpeksu">

Ubrania dla dziecka z lumpeksu – co warto kupować?

My uważamy, że malucha w lumpeksie ubrać można od stóp do głów, jednak polecamy szczególnie zwrócić uwagę na kilka konkretnych elementów jego garderoby. 

Kurtka i skafander/kombinezon

Te dwa niezbędne elementy wyprawki zimowej każdego malucha to must have w szafie, który w lumpeksie dla dzieci kupimy nawet o kilkaset złotych taniej niż standardowo. Co więcej, kurtki zazwyczaj noszone są sezonowo, więc możemy liczyć na ich perfekcyjny stan.

Dresy i legginsy

Coś, co w szafie każdego malucha powinno znajdować się w ilości hurtowej. Dresy oraz legginsy to podstawa codziennego stroju dziecka zarówno do zabawy, jak i przedszkola. 

Swetry 

W lumpeksie powinniśmy zwrócić uwagę na ubranka używane takie jak swetry czy kardigany. Szczególnie te wykonane z naturalnych materiałów (kaszmir, wełna), które zadbają o komfort i ciepło malucha. 

Akcesoria zimowe

Wiecznie zagubiona prawa rękawiczka czy zapodziana czapka nie będą problemem jeśli odpowiednio wcześniej zorganizujemy dla nich zastępstwo. W lumpeksie znajdziemy akcesoria zimowe dla najmłodszych, jak i coraz starszych, ale wciąż zapominalskich szkolniaków! 

A Ty kupujesz ubrania dla dziecka z lumpeksu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *