Niedziele handlowe w kwietniu 2023 – zrób zakupy w TekStylowo

Niedziele handlowe w kwietniu 2023 – zrób zakupy w TekStylowo

Czasy, kiedy zakupy w niedzielę były normą już dawno odeszły w niepamięć. Od przeszło pięciu lat wizyty w sklepach w siódmy dzień tygodnia są możliwe jedynie w wybrane dni roku. Początkowo kontrowersyjne zmiany, dziś już nikogo nie dziwią, a brak możliwości zrobienia zakupów w niedzielę nie stanowi problemu. Przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy, często jednak zapominamy o dodatkowych dniach, kiedy zakaz handlu nie obowiązuje. A zakupy bez stresu, gdy nie trzeba biec do pracy lub spieszyć się przed zamknięciem sklepu to przecież luksus. Wówczas w spokoju można uzupełnić lodówkę, garderobę czy poszukać inspiracji remontowych. Właśnie dlatego z dzisiejszego artykułu dowiecie się, kiedy są niedziele handlowe w kwietniu 2023. Koniecznie zaznaczcie te daty w swoim kalendarzu.

<img data-src="niedziele-handlowe-w-kwietniu.jpg"alt="Kobiety przeglądające wieszaki z ubraniami">

Niedziele handlowe w kwietniu 2023

Każdy, kto zastanawia się, kiedy zrobimy zakupy w niedzielę, powinien przygotować się na niemałe zaskoczenie. W tym miesiącu czekają na nas aż dwie takie okazje. Zwykle, kiedy zakaz handlu nie obowiązuje siódmego dnia tygodnia, oznacza to tylko jedno – nadchodzą święta. Tym razem nie będzie inaczej. Pierwsza niedziela handlowa przypada na tydzień przed Wielkanocą, a na shopping będziemy mogli wybrać się już 2 kwietnia. To dobra okazja, by zrobić większe zakupy spożywcze na wielkanocny stół lub poszukać modnej stylizacji na rodzinne spotkanie. W tym celu warto odwiedzić sklepy TekStylowo, które również będą otwarte. Natomiast kolejny dodatkowy dzień na zakupy w niedzielę jest tuż przed długim weekendem majowym, czyli 30 kwietnia. Dzięki temu nie będzie potrzeby robienia dużych zapasów, ponieważ sklepy będą nieczynne tylko przez dwa dni – 1 i 3 maja. No i tu pojawia się pytanie, czy macie już plany na majówkę? Wycieczka, garden party, wyjście z przyjaciółmi, a może rodzinna uroczystość? Dobrze już dziś zastanowić się, czy mamy odpowiednią garderobę na tę okazję, by w ostatniej chwili się nad tym nie głowić. Tym razem wymówka nie mam czasu na zakupy się nie sprawdzi. Zaplanuj je z wyprzedzeniem pamiętając, że masz do dyspozycji aż dwie niedziele. 

<img data-src="niedziele-handlowe-w-kwietniu.jpg"alt="Niedziele handlowe w kwietniu 2023 roku">

Jakich ubrań szukać na wiosnę?

Wiosna to pora roku, kiedy pojawiają się największe problemy z zaplanowaniem stylizacji na wyjście z domu. Nie bez powodu powstało powiedzenie kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Wiosenne poranki potrafią być naprawdę chłodne, natomiast popołudnia niemalże upalne. Przez co trudno zdecydować, jak ubrać się do szkoły lub pracy, by nie było nam ani za zimno, ani za gorąco. Właśnie dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich tkanin. Wiosną świetnie sprawdzą się ubrania wykonane z bawełny, wełny czy wiskozy. Wszystkie te materiały są wysoce higroskopijne, dzięki czemu zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Nie mniej ceny wysokojakościowych ubrań z naturalnych tkanin potrafią przyprawić o zawroty głowy. Rozwiązaniem na to są oczywiście zakupy w lumpeksie. Second handy pękają w szwach od naturalnych ubrań. Znajdziemy tam wełniane marynarki, bawełniane koszule i bluzki, a także wiskozowe sukienki, a to wszystko po kilka złotych za sztukę. Dzięki temu będziemy czuć się komfortowo przez cały dzień, a  nasz domowy budżet prawie tego nie odczuje.

Niedzielne zakupy w lumpeksie

Każdy fan mody używanej wie, że zakupy w lumpeksie to świetna okazja do upolowania perełek. A gdy pojawia się dodatkowy dzień, by wybrać się na łowy, zdecydowanie nie można go przegapić. Taka właśnie okazja nadarzy się w kwietniu i to nie jedna, a dwie, ponieważ w TekStylowo zrobimy zakupy w niedziele handlowe. Jednak to nie wszystko. W te dni obowiązuje promocja -10% na cały asortyment. Wówczas na lumpeksowych wieszakach znajdziemy modną odzież używaną, z którą stworzymy niepowtarzalne wiosenne stylizacje. Gwarantujemy, że asortyment TekStylowo zadowoli nie jedną fashionistkę, która będzie poszukiwała ubrań zarówno na eleganckie przyjęcie, jak i codzienne wyjście do pracy. <img data-src="niedziele-handlowe-w-kwietniu.jpg"alt="Second hand online">

A Ty już wiesz, kiedy są niedziele handlowe w kwietniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *