Niedziela handlowa w styczniu 2023 roku – zrób zakupy w TekStylowo

Niedziela handlowa w styczniu 2023 roku – zrób zakupy w TekStylowo

Pierwszy miesiąc nowego roku właśnie dobiega końca. Po świąteczno-noworocznej gorączce, z głową pełną planów i postanowień, wracamy już do codziennej rutyny. Dziś jednak przychodzimy z miłą niespodzianką dla fanów zakupów. To dodatkowe dni, kiedy możemy udać się na shopping. W dzisiejszym artykule zdradzimy, kiedy zrobimy zakupy w niedzielę oraz jak pracujemy w TekStylowo w siódmy dzień tygodnia. Zainteresowani? No to zaczynamy! 

Niedziela handlowa w styczniu 2023 roku

Sobotnie zakupy w sklepach spożywczych, jak i galeriach handlowych nierzadko przypominają wyprawę w jeden z najbardziej niebezpiecznych zakątków świata. Tłumy ludzi, przepychający się w wąskich alejkach między półkami, którzy chcą upolować ostatnie składniki na rosół, kilometrowe kolejki do kasy, a na domiar złego… brak miejsc parkingowych przed sklepem. Wszystko to za sprawą ustawy o ograniczeniu handlu w siódmy dzień tygodnia i święta, która zawitała do Polski w 2018 roku. Początkowo dotyczyła ona tylko dwóch niedziel w miesiącu, a rok później liczba ta zmniejszyła się do jednej. Obecnie zakupy zrobimy tylko w wybrane dni. W tym roku niedziela handlowa w styczniu wypada 29.01.2023 roku.

<img data-src="niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt="Papierowe torby z zakupami w sklepie TekStylowo">

Niedziele handlowe 2023

W ostatnich latach do dyspozycji klientów było 7 niedzieli handlowych. Tego roku jednak możemy spodziewać się ich sześć i pół. Dlaczego? Ostatnia niedziela handlowa 2023 wypada w Wigilię Bożego Narodzenia, wówczas przepisy wskazują, że czas pracy jest skrócony, a sklepy czynne tylko do godziny 14:00. 

Przywykliśmy już do braku możliwości dokonywania zakupów w siódmy dzień tygodnia i często zapominamy o tych dodatkowych okazjach. Właśnie dlatego redakcja TekStylowo przypomina, kiedy zrobimy zakupy w niedzielę, co jest równoznaczne z mniejszymi kolejkami. W te dni możemy udać się na łowy nie tylko do supermarketu, ale także do galerii handlowych, sklepów budowlanych i oczywiście TekStylowo. Zatem, które niedziele w 2023 roku nie są objęte zakazem handlu? Lista ta prezentuje się następująco:

  • 29 stycznia 2023 r.,
  • 2 kwietnia 2023 r.,
  • 30 kwietnia 2023 r.,
  • 25 czerwca 2023 r.,
  • 27 sierpnia 2023 r.,
  • 17 grudnia 2023 r.,
  • 24 grudnia 2023 r.

<img data-src="niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt="Kobieta płacąca za zakupy w lumpeksie">

Niedzielne zakupy w lumpeksie TekStylowo

Nie od dziś wiadomo, że zakupy w lumpeksie to świetna okazja do znalezienia unikatowych ubrań w atrakcyjnych cenach. A dla tych, których postanowieniem noworocznym jest być bardziej eko, to szansa, aby dać drugie życie już wyprodukowanym rzeczom. Właśnie z tego powodu sklepy TekStylowo są czynne od poniedziałku do soboty, a także we wszystkie niedziele handlowe 2023 roku. W siódmy dzień tygodnia pracujemy zgodnie z naszym stałym harmonogramem, czyli od 8:00 do 20:00, a na klientów czeka aż 10% rabatu na cały asortyment. Gwarantujemy, że w sklepach TekStylowo, każdy znajdzie coś dla siebie. Na lumpeksowych wieszakach nie zabraknie odzieży damskiej, męskiej, a także dziecięcej. Dodatkowo, dla miłośników zakupów online, do dyspozycji jest także nasz sklep internetowy TekStylowo.pl. Dzięki temu zakupy w lumpeksie są na wyciągnięcie ręki, nie tylko od święta.

<img data-src="niedziela-handlowa-w-styczniu.jpg"alt="Sklep stacjonarny TekStylowo">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *