Zakupy w lumpeksie w majówkę. Sprawdź, jak pracujemy

Zakupy w lumpeksie w majówkę. Sprawdź, jak pracujemy

Potrzebujesz ubrań na ostatnią chwilę przed majówkowym wyjazdem? A może długi weekend chcesz poświęcić na porządki
i uzupełnienie garderoby
? Zakupy to Twój sposób na relaks i w wolne wybierasz się na maraton po sklepach? Bez względu na to,
z jakiego powodu chcesz odwiedzić TekStylowo, z pewnością zadajesz sobie jeszcze jedno, kluczowe pytanie – czy w majówkę są otwarte sklepy? Uspokajamy, nie musisz zmieniać swoich planów.
Nasze second handy, w których czeka na Ciebie modna odzież używana, będą otwarte. Majówka 2023 – sprawdź, w jakie dni zrobisz zakupy w lumpeksie. 

<img data-src=”majówka-2023.jpg"alt="Kobieta przeglądająca ubrania w lumpeksie – majówka 2023">

Na dobry początek – niedziela handlowa

Przed nami upragniona majówka 2023, czyli mały przedsmak wakacji. Dobierając w pracy 3 dni urlopu, można liczyć nawet na 9 dni odpoczynku. Jeżeli wybierasz się na dłuższy wyjazd lub rodzinną wycieczkę, to koniecznie upewnij się, że masz spakowane wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Warto śledzić prognozy pogody i przygotować się na różne scenariusze. Lepiej zabrać nieco więcej ubrań, ale mieć zapewnione poczucie komfortu. Jeżeli potrzebujesz zakupów last minute przed wyjazdem to zapraszamy na zakupy w lumpeksie także w niedzielę handlową. 30 kwietnia TekStylowo będzie otwarte. Nasze sklepy będą czynne od 8.00 do 18.00, tak żeby każdy, bez pośpiechu zdążył wybrać coś dla siebie. 

<img data-src=”majówka-2023.jpg"alt="Wnętrze sklepu TekStylowo">

Majówka 2023 – kiedy mamy otwarte?

Pierwsze dni maja to dwa święta narodowe, a zarazem dni wolne od pracy. 1 maja (poniedziałek) to Święto Pracy, zaś w środę 3 maja świętujemy rocznicę uchwalenia Konstytucji. W związku z tym, czy w majówkę są otwarte sklepy? W te dwa dni lumpeksy TekStylowo będą nieczynne. W długi weekend harmonogram sprzedaży w większości naszych oddziałów będzie wyglądał następująco: 

28.04 (piątek) – dostawa nowego towaru;
29.04 (sobota) – 10 % rabatu;
30.04 (niedziela handlowa) – 25 % rabatu;
01.05 (poniedziałek) – nieczynne;
02.05 (wtorek) – 40 % rabatu;
03.05 (środa) – nieczynne;
04.05 (czwartek) – wyprzedaż.

Wyjątkiem jest kilka second handów w województwach śląskim (w Bielsku-Białej ul. Dmowskiego 4, Gliwicach ul Świętojańska 57, Częstochowie ul. Sobieskiego 2, Tychach Al. Bielska 7), świętokrzyskim (Skarżysko-Kamienna ul. Krasińskiego 20) i podkarpackim (Brzozów ul. Bohaterów II Wojny Światowej 7). Dni i godziny otwarcia pozostają niezmienne, inny jest jednak cykl sprzedaży. Powodem jest zmiana dnia dostaw nowości na środę.

30.04 (niedziela handlowa) – 55 % rabatu;
02.05 (wtorek) – wyprzedaż;
04.05 (czwartek) – dostawa nowego towaru.

<img data-src=”majówka-2023.jpg"alt="Rodzina wracająca z zakupów">

Zakupy online w długi weekend majowy

W weekend majowy sklepy indywidualnie decydują, w jakim trybie pracują. Jeżeli chcesz pominąć sprawdzanie dni i godzin otwarcia każdego z nich, wybierz zakupy online. Także u nas modna odzież używana dostępna jest przez internet. Znajdziesz tu szeroki wybór ubrań, które specjalnie wybraliśmy dla Ciebie spośród dostaw. To oryginalne, markowe i stylowe rzeczy, dzięki którym za rozsądną kwotę stworzysz wiele niebanalnych stylizacji. Buszując po wirtualnych wieszakach, pamiętaj jednak, że z powodu dni wolnych od pracy potwierdzenia dostępności produktów oraz wysyłki zamówień mogą być nieco wydłużone. 

<img data-src=”majówka-2023.jpg"alt=Second hand online">

To co, gotowi na weekendowy relaks? Majówka 2023 – nadchodzimy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *