Lumpeks Nowy Targ – otwarcie sklepu TekStylowo

Lumpeks Nowy Targ – otwarcie sklepu TekStylowo

Gdy w końcu na termometrach pojawiły się letnie temperatury, urlopowe marzenia stają się coraz bardziej realne. Oczyma wyobraźni widzimy leniwe popołudnia, spędzone na leżaku z kieliszkiem schłodzonego prosecco w dłoni, gotowi zapomnieć
o otaczającym nas świecie. Jednak w tym momencie jedna myśl nie daje nam spokoju.
Co zabrać ze sobą do wakacyjnej walizki,
a przy okazji, jak nie zbankrutować, uzupełniając garderobiane braki. Tu z pomocą przychodzą second handy, w których modnych ubrań na lato jest pod dostatkiem. Właśnie dlatego
TekStylowo otwiera nowy oddział, tym razem w województwie małopolskim.  Gotowi, by dowiedzieć się, kiedy powstanie lumpeks Nowy Targ?

<img data-src=”lupeks-Nowy-Targ.jpg"alt="Kobieta z wakacyjną walizką na plaży">

Lumpeks Nowy Targ

Już 14 czerwca lumpeksowa mapa Polski poszerzy się o kolejny second hand TekStylowo, tym razem w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 143 w centrum handlowym Bryjak. W tym oddziale cykl sprzedaży będzie zaczynał się w środę i prezentował się następująco:

– Środa – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– Czwartek – 10% rabatu,
– Piątek – 25% rabatu,
– Sobota – 40% rabatu,
– Poniedziałek – 55% rabatu,
– Wtorek – WYPRZEDAŻ.

Zakupy w lumpeksie Nowy Targ zrobimy od poniedziałku do soboty, w godzinach 8.00-20.00, a także we wszystkie niedziele handlowe. Na amatorów mody używanej będzie czekać szeroki wybór odzieży, z którą stworzenie stylizacji niczym z wybiegu Fashion Week stanie się banalnie proste. Lumpeksowe wieszaki będą pełne wysokojakościowej odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Jednak jakich marek szukać w lumpeksach? Zdecydowanie tych od projektantów, ponieważ na nich zaoszczędzimy najwięcej. Wybierając się na zakupy w TekStylowo, między innymi znajdziemy ubrania od Prady, Gucciego czy Chanel. Nie zabraknie także odzieży z popularnych sieciówek.

<img data-src=”lupeks-Nowy-Targ.jpg"alt="Wnętrze sklepu lumpeks Nowy Sącz">

Kiedy są dostawy w lumpeksach TekStylowo?

W poszukiwaniu wakacyjnych stylizacji często rozglądamy się za tanimi ubraniami, by dodatkowo nie nadwyrężać budżetu. Dlatego chcąc zaoszczędzić kilka złotych, warto wybrać się na zakupy do lumpeksu TekStylowo, gdzie odzież przez cały cykl sprzedaży kupimy w zaskakująco niskich cenach. Na przykład w dniu wyprzedaży zaczynają się one już od 1,80 zł za sztukę.
A jeśli zastanawiacie się, kiedy są dostawy w lumpeksach TekStylowo, to polecamy sprawdzić na naszej
mapce. W wybranych sklepach, takich jak lumpeks Nowy Targ, nowy asortyment pojawia się co środę, natomiast w innych cykl zaczyna się w piątek. Zdradzimy Wam jednak, że to właśnie pierwszego dnia znajdziecie najwięcej modowych perełek. 

Second hand online

Dla tych, którzy nie mają czasu na stacjonarne zakupy w lumpeksie, polecamy second hand online – tekstylowo.pl. Dostępna jest tam odzież ze wszystkich oddziałów TekStylowo, a przy pomocy filtrów możemy wybrać konkretny rozmiar, markę, a nawet sklep, który nas interesuje. Wszystko to podzielone jest na kategorie damskie, męskie oraz dziecięce, dzięki czemu zakupy
w lumpeksie są jeszcze łatwiejsze. Co więcej, do second handu internetowego trafiają tylko te najlepsze elementy garderoby. Oznacza to, że często znajdziemy tam ubrania jeszcze z metkami, wyglądające prawie jak nowe oraz odzież od projektantów. Nie brakuje tam także tych sygnowanych logo Nike, Levi’s czy Calvin Klein.

<img data-src=”lupeks-Nowy-Targ.jpg"alt="Second hand online">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *