Cykl sprzedaży w sklepach TekStylowo 1. listopada

Cykl sprzedaży w sklepach TekStylowo 1. listopada

Wszystkich Świętych, Zaduszki, zaraz święta, później Trzech Króli i jakoś ten czas leci… Chyba wszyscy zgodnie stwierdzimy, że koniec roku zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim dodatkowe dni wolne w kalendarzu. Dziś jednak powiemy Wam, jak zmieni się cykl sprzedaży 1 listopada w sklepach TekStylowo.

<img data-src="cykl-sprzedaży.jpg"alt="baner informacyjny">

Zmiana cyklu sprzedaży – Wszystkich Świętych

Z racji zbliżającego się święta, które przypada 1 listopada (środa), nastąpi mała zmiana cyklu sprzedaży w sklepach TekStylowo. Tego dnia wszystkie nasze oddziały będą nieczynne, a w lumpeksach, w których dostawa nowego towaru odbywa się w środę, zostanie ona przesunięta. Zatem second handy w:

– Częstochowie – ul. Sobieskiego 2,
– Gliwicach – ul. Świętojańska 57,
– Skarżysku-Kamiennej – ul. Mickiewicza 20,
– Nowym Sączu – ul. Gorzkowska 13,
– Strzyżowie – ul. Sobieskiego 3,
– Tychach – al. Bielska 7,
– Bielsku-Białej – ul. Dmowskiego 4,
– Nowym Targu – ul. Szaflarska 143,
– Brzozowie – Bohaterów II WŚ 7,

w czwartek 2 listopada będą miały całkowitą wymianę asortymentu i od tego dnia ceny będą topnieć zgodnie ze stałym harmonogramem. Natomiast w oddziałach TekStylowo, gdzie nowe ubrania pojawiają się we wtorki oraz w piątki nie nastąpi żadne przesunięcie. Zostanie tylko pominięty środowy rabat.

<img data-src="cykl-sprzedaży.jpg"alt="kobieta oglądająca ubrania">

Cykl sprzedaży w TekStylowo

Wybierając się na zakupy w lumpeksie TekStylowo, musisz wiedzieć, że tutaj każda rzecz ma swoją cenę. Co więcej, cykl sprzedaży obowiązuje przez tydzień, a z dnia na dzień ceny stają się coraz niższe. W dniu wyprzedaży modna odzież używana kosztuje nie więcej niż 7 złotych za sztukę. W TekStylowo wyznajemy zasadę fair play, właśnie dlatego wszystkie ubrania, niezależnie czy są sygnowane logo Prada czy MANGO, podlegają promocji. A gwarantujemy, że na naszych wieszakach znajdziesz też markowe ubrania używane,
i to nie tylko od święta. Większość naszych sklepów działa zgodnie z piątkowym cyklem sprzedaży, który wygląda następująco:

– piątek – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– sobota – 10% rabatu,
– poniedziałek – 25% rabatu,
– wtorek – 40% rabatu,
– środa – 55% rabatu.
– czwartek – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,50 zł za sztukę.

Jedyna różnica jest taka, że część oddziałów dostawy ma we wtorki lub w środy. Wysokość rabatów i jakość dostępnych tam rzeczy jest taka sama.

<img data-src="cykl-sprzedaży.jpg"alt="lumpeks TekStylowo">

Kiedy kupować ubrania w lumpeksie?

Zastanawiasz się, jaki dzień cyklu sprzedaży jest najlepszy na zakupy w lumpeksie? Z jednej strony ceny podczas wyprzedaży są najbardziej kuszące, w końcu można wtedy kupić ubrania dosłownie za kilka złotych. Należy jednak pamiętać, że pierwszego dnia jest najwięcej perełek. To wtedy na wieszakach głównie króluje modna odzież używana. Co więcej, rozchodzi się niczym ciepłe bułeczki. Podczas wyprzedaży również można znaleźć prawdziwe skarby, jednak będzie ich o wiele mniej niż pierwszego dnia cyklu. Co można znaleźć w second handach w dniu dostawy? Na przykład w sklepach TekStylowo dostępne są markowe ubrania używane od projektantów, takich jak Guess, Gucci, a nawet Prada. Oczywiście nie brakuje też odzieży z popularnych sieciówek i tej z naturalnych materiałów. Zatem przy najbliższej okazji, koniecznie odwiedź jeden z naszych oddziałów, których jest już ponad 100 w całej Polsce. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *