Lumpeks Rabka-Zdrój i Kraśnik – otwarcie nowych sklepów TekStylowo

Lumpeks Rabka-Zdrój i Kraśnik – otwarcie nowych sklepów TekStylowo

Nowy rok, nowe sklepy TekStylowo! Zatem jeśli Waszym postanowieniem noworocznym było zacząć kupować w second handach, to mamy świetne wieści. Otwieramy dla Was aż dwa oddziały – jeden w województwie małopolskim, drugi w lubelskim. Na wszystkich miłośników mody i dobrego stylu, czekać będą atrakcyjne rabaty oraz ubrania, które pokocha niejeden trendsetter. Kiedy i gdzie pojawi się lumpeks Rabka-Zdrój i Kraśnik? O tym piszemy w poniższym artykule.

<img src"lumpeks-Rabka-Zdrój.jpg"alt=ĺLumpeks Rabka Zdrój lumpeks Kraśnik">

Lumpeks Rabka-Zdrój

Do tej pory Rabka-Zdrój znana była głównie z wesołego miasteczka Rabkoland. Jednak zmieni się to 31 stycznia 2024 roku, kiedy powstanie tam już drugi oddział sklepów z odzieżą używaną TekStylowo. Mieszkańcy tego miasta tak pokochali tanie ubrania, że postanowiliśmy otworzyć kolejny lumpeks Rabka-Zdrój. Nowy sklep znajdziecie przy ulicy Zakopiańskiej 21A naprzeciwko ośrodka wypoczynkowego Ania i nieopodal dyskontu spożywczego Biedronka. Na klientów czekać będzie markowa i modna odzież używana dla całej rodziny. Przestronne wnętrze sklepu podzielone jest na trzy działy – damski, męski oraz dziecięcy, a w nim ubrania do wyboru, do koloru. 
<img src"lumpeks-Rabka-Zdrój.jpg"alt="Lumpeks Rabka Zdrój od środka">

Cykl sprzedaży – lumpeks Rabka-Zdrój

W najnowszym oddziale TekStylowo nowy asortyment również będzie wymieniany co tydzień, a ceny z dnia na dzień będą coraz niższe. Z tą różnicą, że cykl sprzedaży rozpocznie się w środę, a harmonogram wyprzedaży będzie wyglądał tak:

<img src"lumpeks-Rabka-Zdrój.jpg"alt="Cykl sprzedaży lumpeks Rabka Zdrój">

W ostatnim dniu cyklu ubrania kupicie za nie więcej niż 8 zł za sztukę. Second hand będzie otwarty standardowo od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00 oraz we wszystkie niedziele handlowe. Dzięki temu każdy znajdzie dogodną dla siebie porę na zakupy w lumpeksie. 

Lumpeks Kraśnik

Mieszkańcy Kraśnika już 2 lutego 2024 roku do listy najlepszych lumpeksów z pewnością będą mogli dodać nowy oddział TekStylowo, który zlokalizowany będzie przy al. Niepodległości 7 naprzeciwko pasażu. To pierwszy sklep tej wielkopowierzchniowej sieci second handów w tym mieście, lecz jesteśmy przekonani, że jego asortyment zaskoczy niejedną osobę. Znajdziecie tam modną odzież używaną na każdą okazję. Z jej wykorzystaniem stworzycie stylizacje na zbliżające się Walentynki, do pracy czy po prostu do chodzenia na co dzień. Przeglądając wieszaki TekStylowo, możecie trafić na ubrania projektantów, takich jak Gucci, Versace czy Ralph Lauren. Nie zabraknie też wysokojakościowej odzieży z naturalnych tkanin.

<img src"lumpeks-Kraśnik.jpg"alt="Lumpeks Kraśnik">

Cykl sprzedaży – lumpeks Kraśnik

Lumpeks Kraśnik będzie pełen taniej odzieży, a to zasługa atrakcyjnego harmonogramu wyprzedaży. W każdym oddziale TekStylowo asortyment wymieniany jest co tydzień, a w stolicy powiatu kraśnickiego będzie miało to miejsce w piątek. Cykl prezentuje się następująco: 

<img src"lumpeks-Kraśnik.jpg"alt="Cykl sprzedaży lumpeks Kraśnik">

Tak samo, jak w Rabce-Zdroju second hand będzie czynny od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00 i w każdą niedzielę handlową.

Program lojalnościowy w TekStylowo

Planując zakupy w lumpeksie TekStylowo, musicie wiedzieć, że w naszych sklepach obowiązuje program lojalnościowy upoważniający do dodatkowych zniżek. Z kartą stałego klienta możesz zyskać extra rabat od 5 aż do 15%, z którego skorzystasz zarówno w dniu dostawy, kiedy ubrania są najdroższe oraz podczas wyprzedaży. Każda wydana złotówka to jeden punkt, a im więcej ich uzbieracie, tym większy upust na cały asortyment będziecie mogli otrzymać. Wystarczy podczas zakupów w jednym z oddziałów założyć kartę i cieszyć się jeszcze niższymi cenami.

<img src"lumpeks-Kraśnik-lumpeks-Rabka-Zdrój.jpg"alt="Program lojalnościowy TekStylowo">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *