Lumpeks Mielec i Radzionków – nowe oddziały TekStylowo

Lumpeks Mielec i Radzionków – nowe oddziały TekStylowo

Idzie nowe! TekStylowo poszerza swoją sieć o dwa kolejne oddziały.  Tym razem odwiedzamy województwo małopolskie i śląskie. Dowiedz się, kiedy i gdzie otworzymy lumpeks Mielec i Radzionków oraz co w nich znajdziesz. Zatem przygotuj kalendarz, aby zarezerwować czas na zakupy w second handzie i odśwież swoją szafę na wiosnę. 

<img src"lumpeks-mielec.jpg"alt="Kobieta odwiedzająca nowy lumpeks Mielec">

Nowy lumpeks w Radzionkowie

Tym razem TekStylowo zawita do województwa śląskiego. Już 1 marca 2024 roku otworzymy nowy lumpeks w Radzionkowie, który znajdziesz przy ulicy Zofii Nałkowskiej 9. O godzinie 8:00 zaczniemy sprzedawać odzież używaną – w tym sklepie znajdziesz ubrania na wiosnę, które wpiszą się w panujące trendy 2024. Zatem możesz spodziewać się elementów garderoby w stylu tych z lat 90. Nie zabraknie też wysokojakościowej odzieży z naturalnych tkanin, które sprawdzą się na każdą porę roku ze względu na swoje właściwości termoregulacyjne. Wybierając się do TekStylowo po raz pierwszy, musisz wiedzieć, że trafiają tu także ubrania z metkami lub takie, które nie mają śladów noszenia. Wszystkie rzeczy są starannie wyselekcjonowane i posegregowane tak, aby zakupy w second handzie były jak najprzyjemniejsze. Warto też zaznaczyć, że sklep ten będzie czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00 oraz we wszystkie niedziele handlowe.

<img src"lumpeks-mielec.jpg"alt="Wnętrze sklepu TekStylowo">

Lumpeks Mielec

Nie kończymy jednak na sklepie w Radzionkowie, tego samego dnia (1 marca 2024 roku) ponownie otworzymy lumpeks Mielec. Oddział ten powróci do krajobrazu ulicy Szafera 37, zaraz obok supermarketu Biedronka. Tak samo jak wcześniej second hand TekStylowo będzie czynny od 8:00 do 20:00 sześć dni w tygodniu i dodatkowo w każdą niedzielę handlową. Mieszkańcy Mielca ponownie będą mogli liczyć na wysokojakościową odzież w atrakcyjnych cenach. Na ten moment znajdziesz tam głównie ubrania na wiosnę, a pośród nich kurtki przejściowe, buty sportowe, a także bluzy i sukienki. Wybór będzie równie duży, jak poprzednio.

<img src"lumpeks-mielec.jpg"alt="Ubrania wiosenne na wieszakach w lumpeksie">

Cykl sprzedaży w TekStylowo

Lumpeks Mielec, jak i Radzionków będą funkcjonowały według piątkowego cyklu sprzedaży. Oznacza to, że zawsze piątego dnia tygodnia na wieszakach będzie pojawiał się nowy towar. Wtedy również możecie trafić na najlepsze perełki, na przykład markowe ubrania z logo Gucci, Levis czy Versace. Harmonogram w tych sklepach, będzie wyglądał następująco: 

– piątek – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– sobota – 10% rabatu,
– poniedziałek – 25% rabatu,
– wtorek – 40% rabatu,
– środa – 55% rabatu,
– czwartek – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,50 do 8 zł za sztukę.

<img src"lumpeks-mielec.jpg"alt="Cykl sprzedaży w TekStylowo">

Ostatniego dnia cyklu robiąc zakupy w second handzie TekStylowo, również możesz liczyć na wiele ciekawych ubrań. Polecamy jednak przyjść wtedy z samego rana, ponieważ towar rozchodzi się szybciej niż świeże bułeczki w piekarni. Kupując w lumpeksie, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale też stawiasz na bardziej ekologiczne rozwiązania. Wówczas dajesz drugie życie temu, co już zostało wyprodukowane, zamiast napędzać szkodliwy dla środowiska przemysł fast fashion. Więc stwórz stylizacje, które wpiszą się w trendy 2024 i ciesz się zrównoważoną modą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *