Lumpeks Gorlice – nowy sklep TekStylowo

Lumpeks Gorlice – nowy sklep TekStylowo

Czas na dobre wieści! TekStylowo otwiera nowy oddział, tym razem zawitamy do województwa małopolskiego. Lumpeks Gorlice już niebawem trafi do przewodnika po najlepszych second handach w tym rejonie. Jednak kiedy otwarcie i gdzie dokładnie będzie się znajdował, o tym powiemy w dalszej części artykułu. Przygotuj się, bo czekają tam na Ciebie naprawdę gorące okazje, których nie możesz przegapić.

<img data-src="lumpeks-gorlice.jpg"alt="Lumpeks Gorlice nowy sklep TekStylowo">

Lumpeks Gorlice

Otwarcie nowego sklepu to zawsze dobry powód do wyjścia z domu, a jak pojawia się w mieście nowy second hand, to już w ogóle nie można tego przegapić! Mieszkańcom Gorlic tak spodobała się wielkopowierzchniowa sieć lumpeksów TekStylowo, że postanowiliśmy uruchomić tam jeszcze jeden oddział. Pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Parkowej 4, drugi sklep natomiast powstanie w miejscu starego Majstra, przy ulicy Fryderyka Chopina 20. Już 17 kwietnia 2024 roku od godziny 8:00 ruszamy ze sprzedażą odzieży używanej. Na naszych wieszakach dominują głównie ubrania, z których stworzysz wyjątkowe letnie stylizacje. Nie zabraknie tam elementów garderoby wpisujących się w tegoroczne trendy, jak na przykład sukienek z obniżoną talią czy supermodnych pantofelków Mary-Jane. Rodziców natomiast zachęcamy do zajrzenia na dział dziecięcy. Jest tam pełno ubrań w bardzo dobrym stanie, a część z nich jeszcze z metkami. 

<img data-src="lumpeks-gorlice.jpg"alt="Wnętrze sklepu TekStylowo">

Cykl sprzedaży w TekStylowo w Gorlicach

Lumpeks Gorlice przy ulicy Chopina 20 będzie funkcjonował według środowego cyklu sprzedaży. Tego dnia zawsze na wieszakach będą pojawiały się nowe ubrania, a później ceny będą coraz niższe. Harmonogram dla tego oddziału wygląda tak:

– środa – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– czwartek – 10% rabatu,
– piątek – 25% rabatu,
– sobota – 40% rabatu,
– poniedziałek – 55% rabatu,
– wtorek – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,50 do 8 zł za sztukę.

Będąc na zakupach w lumpeksie TekStylowo, oprócz nabycia modnej odzieży, można także wyrobić kartę stałego klienta. Z nią ubrania w naszych sklepach będą jeszcze tańsze. Dołączając do programu lojalnościowego, możesz zyskać od 5 do 15% dodatkowego rabatu, który obowiązuje każdego dnia cyklu sprzedaży. Tak, zgadza się, możesz z niego skorzystać w trakcie wyprzedaży, kiedy najdroższe rzeczy są po 8 zł za sztukę, jak i w dniu dostawy.

<img data-src="lumpeks-gorlice.jpg"alt="Karta stalego klienta TekStylowo">

Co kupić latem w lumpeksie?

Robiąc zakupy w nowym lumpeksie TekStylowo, koniecznie uzupełnij swoją garderobę o lżejsze ubrania na nadchodzący sezon. Planując letnie stylizacje, przede wszystkim czytaj skład odzieży. W upalne dni sprawdzą się materiały takie jak bawełna, len, wiskoza czy cupro, głównie dlatego, że ubrania te są lekkie i przewiewne. Do tegow lumpeksie będą znacznie tańsze niż
w sieciówkach, a przy okazji wykorzystujesz już to, co zostało wytworzone i dajesz temu drugie życie. Wymieniając garderobę na letnią, warto zaopatrzyć się w bawełniane t-shirty i sukienki. Pamiętaj tylko, aby nie były one zbyt dopasowane, ponieważ może to powodować dyskomfort w trakcie noszenia. Postaw też na jasne kolory, które odbijają promienie słoneczne. W TekStylowo znajdziesz szeroki wybór letnich ubrań we wszystkich rozmiarach oraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Zatem nie zwlekaj i wybierz się na zakupy do tego second handu. 

<img data-src="lumpeks-gorlice.jpg"alt="Ubrania na lato z TekStylowo">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *