Boże Ciało 2024 – cykl sprzedaży w TekStylowo i otwarcie nowych sklepów

Boże Ciało 2024 – cykl sprzedaży w TekStylowo i otwarcie nowych sklepów

Kolejny długi weekend w tym miesiącu widać już na horyzoncie. Tym razem za sprawą Bożego Ciała, które wypada pod koniec maja. Jeśli dobrze zaplanujesz swój urlop, to zyskasz aż 4 dni wolnego od pracy. To wręcz idealna okazja na dłuższy city break, może nawet za granicę. Jednak na tym nie koniec, TekStylowo otwiera kolejne sklepy. O tym, kiedy i gdzie pojawią się nowe lumpeksy oraz jak zmieni się cykl sprzedaży w Boże Ciało 2024, przeczytasz w dzisiejszym artykule. 

<img src"Boze-Cialo-2024.jpg"alt="Cykl sprzedaży w Boże Ciało 2024 w TekStylowo">

Boże Ciało 2024 – cykl sprzedaży w TekStylowo

30 maja to dzień, kiedy obchodzimy Boże Ciało 2024, a co za tym idzie? Dzień ustawowo wolny od pracy. W związku z tym będą nieczynne wszystkie oddziały TekStylowo i nastąpi delikatna zmiana w cyklu sprzedaży. We wtorkowych i środowych sklepach zostanie pominięty tylko czwartkowy rabat.

Sk𝗹epy wtorkowe:

– 29.05 (środa) – 10% rabatu,
– 30.05 (czwartek) – Boże Ciało – nieczynne,
– 31.05 (piątek) – 40% rabatu.

Sklepy środowe:

– 29.05 (środa) – dostawa,
– 30.05 (czwartek) – Boże Ciało – nieczynne,
– 31.05 (piątek) – 25% rabatu.

Największych zmian za to należy spodziewać się w lumpeksach TekStylowo, gdzie wyprzedaż jest w czwartek. Takiej okazji na zakupy w lumpeksie nie możemy usunąć z kalendarza. 

Sklepy piątkowe:

– 29.05 (środa) – wyprzedaż,
– 30.05 (czwartek) – Boże Ciało – nieczynne,
– 31.05 (piątek) – nowy towar.

Godziny otwarcia wszystkich oddziałów pozostają bez zmian i będziemy czynni od 8:00 do 20:00.

<img src"Boze-Cialo-2024.jpg"alt="Cykl sprzedaży lumpeks Częstochowa">

Lumpeks Częstochowa

Jeśli na długi weekend planujesz city break do jednego z polskich miast, koniecznie rozważ Częstochowę. Dlaczego? Bo właśnie tam 31 maja 2024 roku (piątek) otworzymy jeden z oddziałów TekStylowo! Nowy lumpeks Częstochowa zlokalizowany będzie przy alei Pokoju 9A, gdzie dostawa towaru na wieszakach zagości w każdy piątek i od tego dnia ceny będą topnieć:

– piątek – NOWY TOWAR – 100% ceny,
– sobota – 10% rabatu,
– poniedziałek – 25% rabatu,
– wtorek – 40% rabatu,
– środa – 55% rabatu,
– czwartek – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,50 do 8 zł za sztukę.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz we wszystkie niedziele handlowe. 

<img src"Boze-Cialo-2024.jpg"alt="Nowy lumpeks Jastrzębie-Zdrój">

Lumpeks Jastrzębie-Zdrój

Drugi oddział TekStylowo również pojawi się na Śląsku, a dokładniej w Jastrzębiu-Zdroju. Nowego second handu należy szukać przy
al. Józefa Piłsudskiego 29 tuż obok Miejskiego Ośrodka Kultury. Lumpeks Jastrzębie-Zdrój (tak samo, jak ten w Częstochowie)
otwarcie będzie miał 31 maja 2024 roku. Dostawa towaru zaplanowana jest na każdy piątek, wówczas będą czekać na Ciebie najlepsze perełki z drugiej ręki. Teraz na w TekStylowo znajdziesz głównie letnie ubrania zarówno od projektantów, jak i z sieciówek. Do tego dostępne będą rzeczy, takie jak firanki, koce, pościel, zabawki, buty, torebki i wiele innych. Wszystko starannie rozwieszone na wieszakach
i posegregowane tak, aby zakupy w lumpeksie były jeszcze przyjemniejsze. Co jeszcze musisz wiedzieć przed przyjściem do TekStylowo? Tu każda rzecz jest wyceniana indywidualnie i z dnia na dzień jej ceny maleją. Przekonaj się o tym i koniecznie odwiedź jeden z naszych second handów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *