Otwieramy sklep TekStylowo w Koninie

Otwieramy sklep TekStylowo w Koninie

Zakupy w lumpeksie to świetna okazja do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji. Znajdziemy tam wyjątkowe ubrania, których drugie życie może rozpocząć się właśnie w naszej szafie. Wierzymy, że second handy to niezwykłe miejsca, których działanie pozytywnie wpływa na stan środowiska naturalnego. Kupowanie w lumpeksie wspiera kształtowanie proekologicznych nawyków wśród społeczeństwa, zwracając uwagę na aspekty takie jak ilość zasobów potrzebna do wytworzenia nowej odzieży czy etyczne warunki pracy podczas ich produkcji. Wśród Polaków coraz częściej zauważalna zostaje niespotykana dotąd wrażliwość właśnie na kwestie związane ze zrównoważoną modą. W TekStylowo jest ona dla nas priorytetem, dlatego podążając wraz z tym pozytywnym nurtem, lumpeksy w Koninie, wzbogacają się o kolejny punkt na mapie! 

Kiedy i gdzie?

Dzięki otwarciu nowego sklepu TekStylowo, Konin staje się stolicą lumpeksowej mody w Wielkopolsce. Od 10 czerwca wszystkie lumpeksiary będą mogły cieszyć się markową modą za grosze tuż na wyciągnięcie ręki. TekStylowo znajdziemy przy ulicy Dworcowej 15A, gdzie z pewnością każdy klient odnajdzie unikatowe ubrania dla siebie i swoich bliskich. Myślimy, że stałym bywalcom sklepów z odzieżą używaną, nie musimy już podpowiadać co i jak kupować w lumpeksie. 

Lumpeks Konin – godziny otwarcia 

Najnowszy lumpeks TekStylowo, to pierwszy wielkopowierzchniowy sklep z odzieżą używaną w Koninie. Klienci zrobią w nim zakupy w godzinach od 8 do 20. Dla zapracowanych i tych, którzy kupować preferują głównie w weekendy, ogłaszamy, iż sklep funkcjonować będzie o stałych porach od poniedziałku do soboty, a także we wszystkie niedziele handlowe. Jakie marki kupować w lumpeksie? Zaczynając od najczęściej spotykanych sieciówek (Zara, H&M), aż po światowych projektantów (Versace, Balenciaga) – w sklepach TekStylowo znajdziemy modę na każdą okazję.

Cykl sprzedaży

Sklepy TekStylowo charakteryzują się szerokim asortymentem oraz niezwykle atrakcyjnymi cenami. W każdy piątek następuje całkowita wymiana towaru, a z dnia na dzień ceny stają się coraz niższe. Natomiast co czwartek odbywa się wielka wyprzedaż. Tego dnia ubrania będziemy mogli nabyć już od 1,80 zł/szt. Jednak to nie wszystko, każdy nowy klient otrzyma jedyną w swoim rodzaju okazję na dołączenie do programu lojalnościowego, który upoważnia do jeszcze większych rabatów.

TekStylowo online

Second hand online to strefa, w której każdy z nas znajdzie prawdziwe perełki bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki temu nawet najbardziej zabiegani lumpeksoholicy mają możliwość odwiedzenia TekStylowo.pl i podążenia wraz z nurtem modowego szaleństwa.

To jak, gotowi na lumpeksowe łowy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *