Jak ubrać się na Sylwestra – najlepsze sylwestrowe sukienki

Jak ubrać się na Sylwestra – najlepsze sylwestrowe sukienki

3…2…1… odliczanie do 2023 roku oficjalnie uznajemy za rozpoczęte, a tym samym wyruszamy w niezwykle trudną misję po idealny strój na Sylwestra. Niczym Tom Cruise pokonamy wszelkie przeszkody, przełamiemy bariery, dzięki czemu wigilia Nowego Roku okaże się jeszcze bardziej stylowa niż dotychczas. Chociaż kwestia ta przez wielu uznawana jest jedynie za powierzchowną, to naukowo potwierdzony został fakt, iż odpowiedni ubiór wpływa na nasze samopoczucie. W dzisiejszym wpisie powiemy więc nie tylko jak ubrać się na Sylwestra, ale także które elementy garderoby pomogą zachować nam komfort i wygodę nawet podczas najbardziej szalonej imprezy!

Jak ubrać się na Sylwestra? 

Spotkanie z najbliższymi, elegancka kolacja, impreza do białego rana czy Sylwester z Polsatem – niezależnie od rodzaju celebracji w głowie każdego z nas krąży tylko jedna myśl: jak ubrać się na Sylwestra? Podczas wyboru stylizacji, w której powitamy Nowy Rok należy wziąć pod uwagę znacznie więcej niż tylko aspekt estetyczny. Do innych czynników wartych rozważenia należy wygoda – w końcu chcemy przetańczyć całą noc. Naszym najlepszym, a zarazem najgorszym przyjacielem mogą okazać się także cekiny. Świecące stroje na Sylwester pozbawione bawełnianej podszewki oprócz masy zazdrosnych spojrzeń mogą przysporzyć nam wielu otarć i dyskomfortu. Powinniśmy uważać także na długość kreacji – ultramodne w tym sezonie miniówki obciążają nas ryzykiem pokazania za wiele, a klasyczne maxi są niepraktyczne przy długich tańcach czy poruszaniu się w tłumie. Idealny strój na Sylwestra posiada również kieszenie – ten praktyczny dodatek doceniamy szczególnie o północy, kiedy nasz telefon rozdzwoni się od noworocznych życzeń. Środek nocy to ostatni moment na gorączkowe poszukiwanie smartfona wśród płaszczy i porzuconych torebek. Co więcej, przeciętna kieszonka pomieści także ulubiony błyszczyk oraz awaryjne miętówki – niezwykle przydatne przed noworocznym pocałunkiem.  

<img data-src="jak-ubrać-się-na-sylwestra.jpg"alt="Cztery kobiety w cekinowych sukienkach">

Idealna stylizacja na Sylwestra

Kiedy myślimy o Sylwestrze do głowy przychodzą nam różne hasła – cekiny, blask, zimne ognie, to właśnie nimi może być inspirowany nasz strój. Dzisiaj przedstawimy kilka propozycji, tego jak ubrać się na Sylwestra. 

Postaw na luz!
Jeśli sylwestrowa impreza to spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, często nie ma sensu ustalać imprezowego dress code’u. Zamiast uciskającej sukienki, postawmy na wygodne materiałowe spodnie i efektowną bluzkę. Świetnie sprawdzi się ta, wykończona pierzastą lamówką czy wzbogacona o połyskującą aplikację. Dodatkowym elementem naszej stylówki może być zabawne akcesorium – złote, sylwestrowe okulary czy śmieszna opaska na głowę. 

<img data-src="jak-ubrać-się-na-sylwestra.jpg"alt="Kobiety pijące szampana w sukienkach sylwestrowych">

Szyk i klasa!
Strój na Sylwestra w wersji full glam – jeśli szykujemy się na imprezę, godną gali MET, należy zadbać o wszystkie aspekty naszego looku. W tej kwestii niezmiennie od lat królują cekiny, pióra, frędzle i wszechobecny blask! Jaki powinien być makijaż na Sylwestra? Oczywiście widoczny już z drugiej strony ulicy – złote cienie, mocne pigmenty, sztuczne rzęsy, przesadzie mówimy głośne TAK! 

<img data-src="jak-ubrać-się-na-sylwestra.jpg"alt="Kobiety w eleganckich czarnych sukienkach sylwestrowych z szampanem w dłoni">

Dzikie rytmy!
Ulegając wpływom mody 2022 roku, możemy postawić także na zwierzęce printy. Zebra, panterka, centki – a najlepiej ich widoczny mix! Tego dnia nie musimy bać się krytyki, przygotujmy świat na modowe szaleństwo. Jeśli na co dzień nie sięgamy po tego typu printy, pamiętajmy, że nie warto inwestować setek złotych w bluzkę na jeden wieczór.  Zamiast tego wystarczy pójść do lumpeksu, takiego jak TekStylowo, gdzie znajdziemy ogrom zwierzęcych deseni na butach, sukienkach czy torebkach. Wspominaliśmy już o ich cenie? Dzięki oszczędnościom, poczynionym na zakupach z drugiej ręki, wymarzona wycieczka safari w końcu się ziści!  

<img data-src="jak-ubrać-się-na-sylwestra.jpg"alt="Kobiety w futrach trzymają sztuczne ognie">

Frędzli szał
W poszukiwaniu najbardziej efektownej sukienki do tańca nie możemy pominąć znanych i kochanych od lat frędzli. Rok 2022 pokazał nam je w nowej odsłonie – na co dzień wybieramy te dzianinowe przy ciepłym swetrze, a sylwestrową nocą ich klasyczną wersję. Spódniczki, sukienki, długie rękawiczki z frędzlami lub spodnie niczym te z konkursu tańca samby. 

<img data-src="jak-ubrać-się-na-sylwestra.jpg"alt="Kobieta w czarnej sukience z frędzlami">

Stylizacja na Sylwestra czy jest ważna?

Wygląd zewnętrzny człowieka wpływa nie tylko na to jak odbierają nas inni, ale także na postrzeganie samego siebie. Od lat walczymy z kojarzeniem mody jedynie jako środek upiększania swojego wyglądu. Dzięki ubiorowi możemy wyrażać to co czujemy, kim jesteśmy oraz co nas inspiruje, sprawiając że każdy jest wyjątkowy. Strój na Sylwestra to jedna z tych okazji, która pozwala nam na wyzwolenie nawet najbardziej skrytych żądzy modowych. Tego dnia nikt nie spojrzy się krzywo na nasze zeberkowe kowbojki czy nie skomentuje kąśliwie aksamitnych rękawiczek. Właśnie dlatego i w 2022 roku postawmy na to co wyjątkowe – naszą indywidualność!

<img data-src="jak-ubrać-się-na-sylwestra.jpg"alt="Kobieta w złotej marynarce z szampanem w dłoni">

Strój na Sylwestra – gdzie kupić?

Półki popularnych sieciówek już od miesięcy pękają od imprezowych propozycji. Ceny sukienek na Sylwestra wahają się w okolicach od 200 do nawet 1000 złotych. Według nas jednorazowe szaleństwo nie powinno pochłaniać tak dużego budżetu. Szczególnie zaraz po wręczeniu wszelkich świątecznych prezentów. Jak zawsze stawiamy na zakupy z drugiej ręki w TekStylowo, gdzie dziesiątki sylwestrowych, cekinowych propozycji kupimy za nawet kilkukrotnie niższą kwotę! Co więcej, zakupy internetowe na TekStylowo.pl pozwolą nam przejrzeć asortyment ze wszystkich (prawie 100) oddziałów tej sieci second handów w Polsce, zapewniając dostęp do najpiękniejszych kreacji za grosze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *