Otwieramy nowy sklep TekStylowo w Zamościu

Otwieramy nowy sklep TekStylowo w Zamościu

Kiedy inflacja rośnie i ceny idą w górę, wielu z nas zastanawia się, gdzie można kupić tanie, ale jednocześnie dobrej jakości ubrania. Z pomocą przychodzi TekStylowo, czyli sieć sklepów, w której modna odzież używana z każdym dniem zyskuje coraz więcej fanów. W asortymencie posiadamy ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pracujemy nad tym, aby sklepy Tekstylowo pojawiały się w kolejnych miastach, zapełniając mapę naszego kraju. Już niedługo następne wielkie otwarcie second handu. Kiedy i gdzie? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu.

Nowy lumpeks w Zamościu

Dla mieszkańców Zamościa mamy wspaniałą wiadomość! Zapraszamy na otwarcie second handu już 03.02.2023 r. Lumpeks w Zamościu znajdziecie przy ul. Przemysłowej 22b. Już od godziny 8:00 rano mieszkańcy będą mogli wejść do świata TekStylowo. To doskonała lokalizacja między innymi dla rodziców, którzy na zakupy w lumpeksie chcieliby zabrać swoje pociechy. Nowy sklep znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Twierdza, gdzie po udanym shoppingu można wybrać się na pizzę lub lody i spędzić więcej czasu w rodzinnym gronie.<img data-src="otwieramy-nowy-sklep-TekStylowo.jpg"alt="Wnętrze sklepu TekStylowo">

Wielkopowierzchniowa sieć lumpeksów TekStylowo

TekStylowo to największa sieć second handów w Polsce. Każdy nasz sklep funkcjonuje na takich samych zasadach. Lumpeks w Zamościu otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-20:00, a także we wszystkie niedziele handlowe. W asortymencie TekStylowo znajdziemy różnego rodzaju elementy garderoby – od koszulek, przez swetry, bluzy, spodnie, aż po akcesoria typu torebki i paski. Warto dodać, że dostępny jest również szeroki wybór rzeczy do domu, takich jak obrusy czy firanki. A wszystko to w znakomitej jakości oraz niskiej cenie!

TekStylowo opracowało cykl sprzedaży, czyli niesamowite okazje na każdy dzień, dzięki którym za grosze wymienimy garderobę dla całej swojej rodziny!

– piątek – NOWA DOSTAWA,
– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%.
– czwartek – wielka wyprzedaż, od 1,80 zł za sztukę.

<img data-src="otwieramy-nowy-sklep-TekStylowo.jpg"alt="Cykl sprzedaży w lumpeksie">

Co warto kupować w lumpeksie?

Jest wiele argumentów potwierdzających, że zakupy w lumpeksie są lepszym rozwiązaniem dla nas i naszej planety. Często nie jesteśmy świadomi faktu, że kupując w popularnych sieciówkach, wspieramy szkodliwy dla środowiska przemysł fast fashion. Ze względu na to, że ubrania są nam niezbędne, warto szukać bardziej ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich są na przykład zakupy w lumpeksie. W ten sposób dajemy drugie życie rzeczom, które zostały już wyprodukowane. Odzież z lumpeksu jest też często unikatowa, bo trudno znaleźć drugi taki sam egzemplarz. W second handzie możemy natrafić na prawdziwe perełki, które pozwolą nam stworzyć oryginalne stylizacje i przyciągnąć niejedno zazdrosne spojrzenie na ulicy. Dodatkowo warto pamiętać, że w popularnych sieciówkach ubrania są wykonane głównie ze sztucznych tkanin, takich jak poliester czy akryl. W TekStylowo modna odzież używana jest nie tylko ładna i tania, ale także w dużej mierze z naturalnych materiałów takich jak wełna, kaszmir czy jedwab. A skoro kalendarzowa zima nadal trwa, to polecamy zaopatrzyć się w ciepłe swetry, bluzy i długie spodnie oraz zimowe płaszcze lub kurtki.

<img data-src="otwieramy-nowy-sklep-TekStylowo.jpg"alt="Instagram TekStylowo">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *