Otwarcie nowego oddziału TekStylowo – lumpeks Lębork

Otwarcie nowego oddziału TekStylowo – lumpeks Lębork

Już jakiś czas temu zostało naukowo udowodnione, że zakupy wielu z nas wprawiają w dobry nastrój. Jest to spowodowane wydzielaniem się endorfin, czyli hormonu szczęścia w organizmie. Dlatego, by powodów do radości było jeszcze więcej, TekStylowo otwiera swój kolejny oddział, bo nic tak nie cieszy, jak szperanie pomiędzy lumpeksowymi wieszakami. Kiedy i gdzie pojawi się nowy second hand? O tym, w dzisiejszym artykule. 

<img data-src="lumpeks-lębork.jpg"alt="Lumpeks Lębork TekStylowo">

Lumpeks Lębork

Dziś ze świetnymi wieściami przychodzimy od mieszkańców Lęborka, ponieważ już 17.02.2023 roku w ich mieście otwieramy nowy oddział TekStylowo. Miłośnicy mody używanej znajdą nas przy ulicy Słupskiej 16d, gdzie już od godziny 8:00 będą mogli poddać się zakupowemu szaleństwu. Lumpeks Lębork będzie wyposażony tak samo, jak wszystkie oddziały TekStylowo, czyli znajdziemy tam bogato zaopatrzony dział damski, męski, jak i dziecięcy. Co więcej, jest tam specjalny sektor z chemią gospodarczą niemiecką, polską, a także włoską. 

<img data-src="lumpeks-lębork.jpg"alt="Wełniane swetry na wieszkach">

Zakupy w lumpeksie TekStylowo będzie można zrobić od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00 oraz w każdą niedzielę handlową, a cykl sprzedaży prezentuje się następująco:

– piątek – NOWA DOSTAWA,
– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%,
– czwartek – WYPRZEDAŻ, od 1,80 zł za sztukę.

Znane marki w lumpeksach TekStylowo

Planując zakupy w lumpeksie, często poszukujemy wysokiej jakości ubrań z naturalnych materiałów lub tych od znanych projektantów mody. Co więcej, zależy nam na tym, aby nie było widać, że odzież pochodzi z second handu. To ten moment, kiedy podczas spotkania z przyjaciółmi z niecierpliwością czekamy, aż ktoś skomplementuje naszą nową bluzkę lub płaszcz, a my z dumą oświadczymy, że pochodzi on ze sklepu z odzieżą używaną. Zapaleni miłośnicy zakupów wiedzą, że wielkopowierzchniowe sklepy TekStylowo to istne królestwo, gdzie markowa odzież używana, jest na wyciągnięcie ręki. Znajdziemy tam ubrania od światowej sławy potentatów modowych, takich jak Gucci, Prada czy Versace. Znane marki w lumpeksach to także Adidas, Nike czy Guess. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie te metki są najbardziej pożądane i  najszybciej znikają z wieszaków, często jeszcze w dniu dostawy. Nie oznacza to jednak, że w inne dni są niedostępne. Zresztą, przekonacie się sami już 17.02.2023 roku.

Second hand online

TekStylowo to nie tylko markowa odzież używana dostępna jedynie w sklepach stacjonarnych. To także zakupy online, które możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Ten second hand online to zbiór starannie wyselekcjonowanych ubrań ze wszystkich stacjonarnych lokalizacji TekStylowo. Można by rzec, że znajdziemy tam same perełki wybrane ze sklepów dostępne w jednym miejscu, a to wszystko bez wstawania z ulubionego fotela.

<img data-src="lumpeks-lębork.jpg"alt="TekStylowo second hand online">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *