Otwarcie nowych sklepów TekStylowo w Augustowie i Nowym Sączu

Otwarcie nowych sklepów TekStylowo w Augustowie i Nowym Sączu

Mamy dobre wiadomości dla mieszkańców Augustowa i Nowego Sącza. Już w maju lumpeksy TekStylowo zawitają do Waszych miejscowości. Wraz z nimi tania i modna odzież używana. Znajdziecie tam markowe ubrania w każdym rozmiarze i na każdą kieszeń, co u progu sezonu imprezowego może okazać się niezwykle cenne. Wesela, komunie, chrzciny – to wydarzenia, które mocno nadwyrężają domowy budżet, a do tego wymagają stosownej stylizacji. Wiosna to też początek spotkań przy grillu czy eventów w plenerze. Czas więc przejrzeć zawartość swojej szafy i odpowiednio się przygotować do imprezowego maratonu. Nowy lumpeks Augustów oraz second hand Nowy Sącz z pewnością Wam to ułatwią! Zapraszamy na zakupy. 

<img data-src="lumpeks-Augustów.jpg"alt="Nowy lumpeks Augustów">

Tania odzież używana – Lumpeks Augustów

Augustów reklamuje się jako najmilsze miasto Polski, najpiękniejsze uzdrowisko i stolica turystyczna województwa podlaskiego. Właśnie tu już 19 maja nastąpi wielkie otwarcie kolejnego oddziału TekStylowo. Mieszkańcy będą mogli wpaść na zakupy, załatwiając przy okazji inne sprawunki. Nasz nowy punkt jest bowiem usytuowany obok popularnych marketów budowlanych i sklepów z wyposażeniem wnętrz. Zapamiętajcie ten adres – Mazurska 21, lumpeks Augustów. 

<img data-src="lumpeks-Augustów.jpg"alt="TekStylowo lumpeks Augustów">

TekStylowo x3. Lumpeksy Nowy Sącz

Lumpeksy Nowy Sącz? Fashionistki mają w czym wybierać. Na mapie znajdziecie kilkanaście propozycji, a wśród nich już wkrótce aż trzy sklepy sieci TekStylowo. Obecnie nasze second handy możecie znaleźć przy ulicy Zielonej 55 oraz w samym centrum przy placu Dąbrowskiego 1. To dwa miejsca do wyboru i podwójnie dobra okazja! W jednym sklepie dostawy są w środy, a najniższe ceny we wtorek, w drugim zaś cykl zaczyna się tradycyjnie w piątek i kończy w czwartek. Ze względu na entuzjastyczne przyjęcie, zdecydowaliśmy się na zaoferowanie Wam jeszcze jednej lokalizacji. Nasz najnowszy oddział zawita do zupełnie innej części miasta, na lewy brzeg Kamienicy Nawojowskiej, na osiedle Gorzków. Dokładnie od 17 maja modna odzież używana będzie na Was czekać przy ulicy Gorzkowskiej 13. Lumpeksy Nowy Sącz wzbogacą się o nowy punkt TekStylowo. Nie możecie tego przegapić!

Cykl sprzedaży w TekStylowo

Każdy sklep z odzieżą używaną rządzi się swoimi prawami. Sieć TekStylowo wyróżnia się częstymi dostawami, bo na nowy towar możecie liczyć każdego tygodnia, oraz niskimi cenami. W każdy piątek następuje całkowita wymiana odzieży i od tego dnia zakupy są coraz tańsze. Cykl sprzedaży wygląda tak:

– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%.
– czwartek – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,80 zł za sztukę.

Sami decydujecie, która część tygodnia jest dla Was najbardziej atrakcyjna – ta z większym asortymentem nowości czy z niższymi cenami. Nasze sklepy są czynne od 8.00 do 20.00 przez sześć dni w tygodniu, a także w niedziele handlowe. Wszystko po to, by modna odzież używana była dostępna dla każdego. 

<img data-src="lumpeks-Augustów.jpg"alt="Kobieta oglądająca ubrania w lumpeksie">

Sezon imprezowy czas start!

Za pewne każdy z Was ma już wpisane w swoim kalendarzu większe czy mniejsze przyjęcia. Wiosna sprzyja organizowaniu uroczystości. Kwitnące drzewa i wszechobecna zieleń są pięknym tłem dla pamiątkowych zdjęć. Jeśli chcecie na nich dobrze wypaść, już dziś pomyślcie nad stylizacjami. Jeżeli zaplanujecie to z głową, Wasze portfele będą Wam wdzięczne. Jak to zrobić? Wystarczy jeden uniwersalny ciuch i dodatki, którymi będziecie żonglować stosownie do okoliczności. Żeby to rozwiązanie zdało egzamin, polujcie na proste fasony, bez wzorów. W przypadku pań dobrym rozwiązaniem będzie sukienka w uniwersalnym kolorze np. beżu czy czerni. Na szaleństwo kolorystyczne możecie zdecydować się przy dodatkach, za każdym razem tworząc zupełnie inny look. Jeśli traficie na basicowy produkt, to będzie on pasował i do trampek z jeansową kurtką, na grilla, i do obcasów oraz długich kolczyków, na komunię. Gdzie ich szukać? W wersji ekonomicznej najlepiej wybrać się na wyprzedaże lub zakupy w lumpeksie. 

W poszukiwaniu ideału

Nie każdy jest mistrzem w przeczesywaniu lumpeksowych wieszaków. Choć modna odzież używana kusi coraz większą liczbę osób, dla wielu taka wizyta wciąż jest daleka od przyjemności. Jak szukać, żeby znaleźć pożądane, imprezowe stylizacje? Musicie wiedzieć, że sklepy TekStylowo mają przejrzysty układ z odrębnymi działami. Sprawdźcie dokładnie interesującą Was sekcję. Nie patrzcie na rozmiary (często mylące), a jedynie orientacyjne wymiary. Na metkach zwróćcie uwagę na skład, żeby nie ominęła Was żadna jedwabna czy kaszmirowa perełka. No i bądźcie cierpliwi, ze spokojem przeglądajcie ubrania. Jesteśmy pewni, że czeka tam na Was to idealne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *