Otwieramy lumpeks Nowy Sącz. Sprawdź cykl sprzedaży w długi weekend

Otwieramy lumpeks Nowy Sącz. Sprawdź cykl sprzedaży w długi weekend

Długi weekend za pasem, a nie ma co ukrywać – Polacy kochają długie weekendy. Zwłaszcza, gdy bez większego uszczerbku na dniach urlopowych, mogą odpoczywać nieco dłużej. Tak jest i w tym przypadku, bowiem Boże Ciało obchodzone jest w czwartek 8 czerwca 2023 roku. Wystarczy dobrać jeden dzień wolnego w pracy, by cieszyć się czterema dniami relaksu. Czy lumpeksy są otwarte w tym czasie? W długi weekend zrobisz zakupy w TekStylowo, ale tylko w wybrane dni. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, jak będzie wyglądał cykl sprzedaży, a także kiedy dokładnie otworzymy lumpeks Nowy Sącz. Możemy zdradzić, że kolejny już sklep z odzieżą używaną TekStylowo zagości w tym mieście jeszcze przed długim weekendem. 

<img data-src=”lumpeks-nowy-sącz.jpg"alt="Kobieta na zakupach w lumpeks Nowy Sącz">

Kolejny lumpeks Nowy Sącz

Second handy TekStylowo rozgościły się już w Nowym Sączu na dobre. Lada dzień otworzymy tam kolejny nasz oddział. Tym razem przy ulicy Zielonej 55. Znajdziecie nas w dawnym lokalu sklepu rowerowego. Teraz tę przestrzeń wypełnią markowe ubrania z drugiej ręki. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oprócz tego dodatki, które dopełnią każdą stylizację, ale też np. zabawki czy chemię gospodarczą. Każdego tygodnia do naszych sklepów trafia zróżnicowany asortyment o wadze ponad 300 ton. Jest więc w czym wybierać. Od kiedy kolejny lumpeks Nowy Sącz będzie do dyspozycji klientów? Otwarcie już w środę 7 czerwca. Zdążysz więc zaopatrzyć się w stylowe ubrania na weekendowe wyjazdy czy rodzinne spotkania. Nasze sklepy są czynne od 8.00 do 20.00 przez sześć dni w tygodniu, a także w niedziele handlowe. Tak będzie również w tym przypadku.

<img data-src=”lumpeks-nowy-sącz.jpg"alt="Wnętrze sklepu lumpeks Nowy Sącz">

Czy lumpeksy są otwarte w długi weekend?

Dla tych którzy zostają na długi weekend w domu, mamy dobre wieści. Drzwi do sklepów TekStylowo będą otwarte w piątek i sobotę. To oznacza, że zakupów nie zrobisz jedynie 8 czerwca (czwartek) w Boże Ciało. Bez obawy, cykl sprzedaży wciąż będzie korzystny i nikogo nie ominie dostawa nowego towaru ani największe promocje. W tych second handach, w których dostawa nowego towaru zawsze jest w piątki, zmieni się jedynie wyjątkowo dzień wyprzedaży – z czwartku na środę. Harmonogram będzie wyglądał następująco:

– środa 7.06  – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,80 zł za sztukę,
– Boże Ciało 8.06 – nieczynne,
– piątek 9.06 – NOWY TOWAR, 100% ceny,
– sobota 10.06 – 10% rabatu.

W przypadku sklepów, w których nowości pojawiają się w środę, cykl sprzedaży prezentuje się tak:

– środa 7.06  – NOWY TOWAR, 100% ceny,
– Boże Ciało 8.06 – nieczynne
– piątek 9.06 – 25 % rabatu,
– sobota 10.06 – 10% rabatu.

Zakupy online

Jeżeli długi weekend spędzasz poza domem – nie martw się, w TekStylowo nic Cię nie ominie. W naszym sklepie internetowym wyprzedaż odbędzie się w środę (7.06), a nowy towar pojawi się już w czwartek rano (8.06). Dzięki temu, korzystając z second handu online, zobaczysz nowości nim jeszcze pojawią się na sklepowych wieszakach. To prawdziwa gratka dla łowców unikatowych ubrań!

<img data-src=”lumpeks-nowy-sącz.jpg"alt="Rodzina robiąca zakupy w lumpeksie w długi weekend">

Wiosenno-letnie stylizacje

Początek czerwca to moment, gdy coraz wyraźniej czujemy powiew lata. Planujemy wakacje, spotkania przy grillu i wycieczki z dziećmi. To dobra chwila, żeby przejrzeć garderobę całej rodziny i skomponować kilka stylizacji, które będą niezawodne w tym wiosenno-letnim okresie. Stwórz je z tego, co znajdziesz
w szafie, a po resztę odwiedź sklep z odzieżą używaną TekStylowo. Na co warto zwrócić uwagę? By rzeczy były z oddychających, przewiewnych materiałów. To zapewni komfort wszystkim członkom rodziny przy wyższych temperaturach. Pamiętaj o wygodzie, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Jeżeli będą czuły się dobrze w swoich ubraniach, humory na pewno będą dopisywały. No i pozostaje kwestia wzorów i fasonów, czyli coś zupełnie indywidualnego. Wybierz to, co Ci się podoba. My jednak zachęcamy do stawiania na kolor. Kwiatowe printy, paski, zwierzęce motywy – kiedy szaleć, jak nie w wakacje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *